Tuba Ünsal Eski Sevgilileri

Tuba Ünsal Eski Sevgilileri

Tuba Ünsal kimdir?

Tuba Ünsal (d. 7 Aralık 1981, Denizli), Türk oyuncu ve eski manken.

 

Denizli’de doğdu. İlkokulu Vize, Kırklareli’de, orta öğrenimini Şanlıurfa’da, liseyi ise İzmir’de okudu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme Bölümü’nün birinci sınıfında okurken, öğrenimine ara verdi.

1998 yılında Elite Model Look yarışmasına katıldıktan sonra profesyonel mankenlik kariyerine başladı. Çeşitli televizyon dizileri ve sinema filmlerinde rol aldı, televizyon programları yaptı. Bunlardan bazıları; Çılgın Dersane, Mumya Firarda ve Vizontele Tuuba. Son olarak Ruhumun Aynası adlı dizide oynamıştır.

2004 yılında Cem Cantaş hayatını birleştiren Ünsal, 2006’da boşandı. 2012’de sona eren ikinci evliliğini Murat Pilevneli ile yaptı. Üçüncü evliliğini ise 2013 yılının mayıs ayında sunucu Mirgün Cabas ile yaptı. Oyuncunun Murat Pilevneli ile evliliğinden Sare Pilevneli, Mirgün Cabas ile evliliğinden Civan Mert Cabas dünyaya gelmiştir. 20 Şubat 2017 tarihinde İçerde dizisine katılmıştır.

Mirgün Cabaş –

Gazeteci Mirgün Cabas’ın eski sevgilisi ve çocuğunun annesi Evrim Sümer; Twitter’da isim vermeden Tuba Ünsal’a hakaret yağdırdı. İşte o tweet’lerden bazıları: “Adam ne kafadaysa, daha 30 yaşında 2 koca boşamış, bin sevgili eskitmiş kadında ‘gerçek aşk’ı buldu, baş tacı yaptı. İşte budur hayat!”

Arben İçli –

Yalın –

Tolga Rangaviz –

Tuba Ünsal, yeni sevgilisi manken Kıvanç Kasaba ile geldiği kutlamada eski sevgililerine rastlayınca çok şaşırdı. Ali Aktuna’yı Selin Toktay’ın, Tolga Rangaviz’i de Neshan Mülazım’ın yanında gören Tuğba Ünsal, gece boyunca eski sevgililerinden uzak durmaya özen gösterdi. Aktuna ve Rangaviz’le barda köşe kapmaca oynayan Tuğba Ünsal, bu kıskaçtan ancak doğum günü kutlamasından ayrılarak kurtulabildi.

Cem Cantaş –

Tan Sağtürk –

Mehmet Özöner –

Emre Belözoğlu –

Yılmaz Erdoğan –

Mustafa Sandal –

Ali Özerler –

Murat Cevahir –

Alican Ulusoy –

Ali Aktuna –

Aksel Goldenberg –

Kıvanç Kasabalı-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir