Burak Özçivit Eşi ve Mazi Sevgilileri

Burak Özçivit Eşi ve Mazi Sevgilileri

Fahriye Evcen – ‘Çalıkuşu’ dizisinde beraber rol alan ve sonrasında uzun süredir aşk yaşayan Burak Özçivit ile Fahriye Evcen nişanlanmışlardı ve  29 Haziran 2017’de evlenmişlerdi. 2019 yılında evlilikleri devam etmektedir.

Ceylan Çapa & Burak Özçivit Aşkı

Sosyetik güzel Ceylan Çapa ile Burak Özçivit ilişkisi üç yıl sürmüştü. Çiftin ayrılığında Özçivit’in Fahriye Evcen ile yakınlaşmasının neden olduğu öne sürülmüştü.

Yaklaşık 3 Yıl Aşk Yaşadılar

Burak Özçivit ile Ceylan Çapa yaklaşık 3 yıl aşk yaşamış, yakışıklı oyuncu ayrılıktan kısa bir süre rol arkadaşı Fahriye Evcen ile birlikte olduğunu duyurmuştu.

Fahriye Evcen’in bir dizi estetik ameliyat geçirdiği iddia edilmişti. Fahriye Evcen, iddialara makyajsız fotoğrafını paylaşarak yanıt verdi. Burak Özçivit, fotoğrafın altına “İşte bu!” yazarak eşini destekledi. Ceylan Çapa’nın paylaşımına “no make up böyle olur” notunu düşmesi ‘Fahriye’ye gönderme mi?’ yorumlarına neden olmuştu.

Başak Özer  Burak Özçivit Mazisi

Oyuncu Burak Özçivit’in 5 yıllık sevgilisi Zeynep Dörtkardeşler’den ayrıldığı ortaya çıkmıştı.  Bu ayrılığın ardından boş durmayan Özçivit oyuncu arkadaşı Ezgi Sözüer sayesinde Survivor’un iddialı yarışmacılarından Başak Özer’le tanıştı.

Gençlik dizisi “Küçük Sırlar”da Çetin karakterini canlandıran Burak Özçivit ve “Survivor Kızlar-Erkekler” yarışmalarından tanıdığımız Başak Özer aşkı 2010 yılında gündem olmuştu.

Fakat bu ilişki bir süre sonra sona ermiştir. Burak Özçivit’in Başak Özer’in Ceylan Çapa ile aldattığı iddia edilmişti. Nitekim iddialar doğru çıkmıştı. Başak Özer Burak Özçivit için “Koca kafalı bir dingil tanıyorum. Üstelik bir de yalancı…” demişti.

Burak Özçivit gerçekten de nokta koyacak bir açıklama yaptı. Özçivit, Twitter’da şunu yazdı:
“Başak gibi kaliteli bir insanın benim hakkımda bu tarz cümleler kurmayacağını bilen bilir. Nokta.”

Bu arada Özer, Twitter hesabından, “Benim hayatım Burak’tan ibaret değil” sözlerini yazmıştı.

Zeynep Dörtkardeşler – Burak Özçivit Aşkı

 

2005 yılı itibariyle Burak Özçivit ile aşk yaşamaya başlayan Dörtkardeşler’in tek sıkıntısı Zeynep Dörtkardeşler’in ıstanbul’da, Özçivit’in Muğla’da dizi çekmesi idi. İlişkileri yaklaşık 5 yıl sürmüştü.

 

Burak Özçivit, rol arkadaşı Ceren Hindistan ile öpüşünce sevgilisi Zeynep Dörtkardeş‘le ayrılmışlardı.

Star TV’de yayınlanan ‘Baba Ocağı’ adlı dizinin genç ve yakışıklı oyuncusu 24 yaşındaki Burak Özçivit’in üç hafta önce çekilen 34’üncü bölümün bir sahnesinde rol arkadaşı 19 yaşındaki Ceren Hindistan ile yönetmenin stop demesinin ardından öpüşmeyi dakikalarca sürdürmesi ve bunun basına yansımasının ardından 5 yıllık sevgilisi Zeynep Dörtkardeş’ten ayrıldığı ortaya çıktı.

O dönemlerde Kanal D’de yayınlanan ‘Akasya Durağı’ adlı dizinin oyuncusu olan sevgilisi Zeynep Dörtkardeş‘ten bir haftadan bu yanan haber alamayan Özçivit’in üç gün önce Muğla’daki çekimleri bırakarak apar topar İstanbul’a gittiği öğrenildi. Setten izin alıp İstanbul’a giden Özçivit’in sevgilisi Dörtkardeş’i ikna edemediği belirtildi.

Zeynep Dörtkardeş 2014 yılında Alp Kırşan ile hayatını birleştirmişti ve evliliklerinin meyvesi olarak iki erkek çocuğuna sahip olmuştu. 2019 yılında evlilikleri devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir