Sinan Akçıl ve Bomba Mazisi

Sinan Akçıl ve Bomba Mazisi

SİNAN AKÇIL KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

 

20 Mayıs 1982 tarihinde Hollanda’nın  Leeuwarden şehrinde doğmuştur. Aslen Çanakkale Biga’lıdır. Müzik adamı keman virtüözü ve Tekfen Filarmoni Orkestrası şefi Saim Akçıl’ın oğludur. Annesinin adı Gaye Çağlayan. Piyanist İdil Akçıl‘ın (d.1977) kardeşidir. Aile 1982 yılında Hollanda’nın Leeuwarden şehrinden İstanbul’a taşınır. Anne ve babası daha sonra boşanmıştır.

Sinan Akçıl; şimdiye kadar başta İzel Çelikgöz, Ferhat Göçer, Enbe Orkestrası, Nilüfer, Candan Erçetin, Kibariye, Petek Dinçöz, Ebru Gündeş gibi ünlü sanatçılar ile çalışmıştır. 2009 yılının Mayıs ayında Hadise’nin Eurovision Şarkı Yarışmasına katıldığı ve 4. Olduğu “Düm Tek Tek” şarkısının söz ve bestesinde ve birçok ünlünün şarkısında Sinan Akçıl imzası vardır.

 

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı evlendi (31 Aralık 2018)

Şarkıcı Sinan Akçıl bir süredir birliktelik yaşadığı oyuncu sevgilisi Burcu Kıratlı ile dünya evine girdi.

Yaşadığı aşklarla sürekli gündeme gelen ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, son olarak gönlünü Burcu Kıratlı‘ya kaptırmıştı. Bir süredir Amsterdam’da tatil yapan çiftin evlendiği ortaya çıktı.

2019 yılı itibariyle evlilikleri devam etmektedir.

Burcu Kıratlı kimdir?

Burcu kıratlı kimdir? Burcu Kıratlı, 23 Temmuz 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Kıratlı, eğitim hayatının ilki olarak Ata Koleji’nde ilk okulu oldu. Orta Okulu BeşiktaşJimnastik Klubü (BJK) Koleji’nde okuyan Kıratlı, liseyi Bebek Yeni Yıldı Koleji’nde okudu. Üniversite hayatını ise Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi, Görsel İletişim Tasarım Bölümü’nde devam etti.

 

İşte Sinan Akçıl’ın Bomba Mazisi şöyle:

Sinan Akçıl – Buse Narcı

Aşklarını herkesin gözüne sokarak yaşayan ve birbirlerine methiyeler dizen Sinan Akçıl ve Buse Narcı cephesinden kötü haber geldi. İlişkiye başlayan ve tanışma sürecinde birbirlerinden övgü dolu sözlerle behaseden Sinan Akçıl ve Buse Narcı çifti ayrıldı. Ancak bu ilişkinin bitmesine sebep olarak Sinan Akçıl başka bir kadın olduğunu ileri sürdü.

Sinan Akçıl, “Buse çok sevdiğim birisi, çok iyi bir insan. Tanışma aşamasındaydık ama olmadı. Kalbimde başka birisi var mı dersen evet var. Birkaç gün içinde el ele çekebilirsiniz, zaten o kişi benim kalbimdeki kişidir” dedi.

Ebru Şallı Sinan Akçıl Aşkı

Bir dargın bir barışık halleri içerisinde olan Sinan Akçıl Ebru Şallı aşkı magazin dünyasında merak konusuydu. Sinan Akçıl yazdığı ”1001 gece” isimli şarkıyı Ebru Şallı için yazdığını açıklayarak Ebru Şallı’ya olan aşkının hala bitmediğini ortaya koydu.

2013 yılında iki çocuğunun babası, 11 yıllık eşi Harun Tan ile olan evliliğini sonlandıran güzel manken Ebru Şallı, boşanmasının ardından şarkıcı ve söz yazarı Sinan Akçıl ile aşk yaşamaya başlamıştı. Yaklaşık 2.5 yıllık bir aşk hayatı yaşana ikili, ilişkilerini herkesten saklamıştı.

Çift 2016 yılında dudak dudağa çekildikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından sevenleri ile paylaşmıştı.

3 YILLIK AŞK SONRASI VEDA MEKTUBU

Ebru Şallı’yla, 3 yıllık birlikteliğin ardından ilişkilerini noktalayan Sinan Akçıl, Cem Yılmaz‘la yeni bir aşka yelken açan Şallı‘ya pişmanlıklarla dolu bir mektupla veda etti.

Hande Yener Sinan Akçıl Mazisi

Hande Yener 3 yıllık sevgilisi olan Kadir Doğulu ile 2007 yılında ayrılmıştı.

Kadir Doğulu, “Hande beni besteci Sinan Akçıl ile aldattı. Sinan’ın sevgilisi Hadise dikkatli olsun” dedi. Bu tartışmaların yapıldığı sırada Hadise doğum yeri olan Belçika’nın başkenti Brüksel’deydi.

Sinan Akçıl, önceki gün Brüksel’e gitti ama Hadise’yi, Hande Yener ile birlikte olmadığına ikna edemedi. Bunun üzerine Sinan Akçıl, Hande Yener’e telefon etti ve sesi dışarı verdi.

Hande, Hadise’ye, “Sinan ile aramızda bir şey yok. Kadir uyduruyor” dedi. Hadise ilişkisini sürdürüp sürdürmeme konusunda düşünmek için Sinan Akçıl’dan süre istedi.

Hadise Sinan Akçıl Bomba Mazisi

Hadise ile tanıştıkları ‘27 Aralık 2008’ tarihli dövmesini sildiren Sinan Akçıl “Gençlere tavsiye; kalıcı dövme yaptırmayın. İlişki bittiğinde sildirmek zor oluyor” dedi.

Sinan Akçıl 2009-2010 yıllarında aşk yaşadığı Hadise’yle ilgili şöyle açıklamalar yapmıştı;

İlişkimiz, çevremiz tarafından destekleniyor görünüyordu ama gerçekte üzerimizde nazar vardı. Dış etkenler bizimle ilgili çok konuştu, ortalığı karıştırdı” diyor ve ekliyor: “ Sonunda birbirimizi çok yıprattık ve bitti…

AYRILIĞIN NEDENİ VİDEODAKİ SEVGİLİ

Hadise’nin ayrılık nedeninin, Akçıl’ın cep telefonundan gizlice indirdiği 1.5 dakikalık video olduğu ortaya çıktı. Videoda Akçıl’ın, ünlü olmadığı öğrenilen eski sevgilisiyle öpüşüp sarılırken çekilen görüntülerinin yer aldığı belirtildi. Görüntüyü izleyen Hadise, çılgına döndü. Akçıl ise videodaki genç kızla ilişkisinin daha önce yaşandığını söyledi; ancak Hadise buna inanmadı ve ayrılık kararı aldı.

Sinan Akçıl isim vermeden Hadise’nin ablası Hülya Açıkgöz’ü işaret etti. “Abla bu ilişkiye şiddetle karşıydı.” dedi.

Hadise’nin menajerliğini yapan ablası Hülya Açıkgöz’ün, kardeşinin biten ilişkisiyle ilgili yorumlar yapması Akçıl’ı kızdırmış, ünlü müzisyen özür beklediğini yoksa Hadise’nin yeni albümündeki 4 şarkıyı geri çekeceğini söylemişti. Açıkgöz ise geri adım atmadı ve dün twitter’a “Suçlu olan kişi özür dilemez mi?” diye yazdı.

Akçıl ise Hadise’ye “Benle ya da bensiz mutlu olman için bir tek yol var; o da ablanla iş ve duygusal hayatınla ilgili yollarını ayırman” şeklinde mesaj gönderdi.

Hülya Açıkgöz bir dönem kız kardeşiyle aşk yaşayan Sinan Akçıl’ı kızdıracak bir mesaj yayınlamış, mesajda Sinan Akçıl ile birlikte olan Otilia’yı sosyal medyadan uyararak, “Otilia kız aklını kullan. Benden abla tavsiyesi kızzzz” yazmıştı.

Nihal Öztürk Sinan Akçıl Mazisi

Ünlü popçunun Hande Yener’le arasının açılmasına sebep olduğu iddia edilen Nihal Öztürk X Factor yarışmasına katılmıştı.

Popçu Hande Yener’le yollarını ayıran Sinan Akçıl, Abdi İpekçi Spor Salonu’nda oynanan Anadolu Efes-Malaga maçında yeni aşkı Nihal Öztürk’ü izledi. Dansçı kızlar arasında yer alan Öztürk’ü daha rahat görebilmek için en ön sıraya oturan Akçıl, performansı boyunca bir an bile yeni sevgilisinden gözünü ayırmamıştı.

DÖVMECİDE POZ VERDİ
Kaçma gereği duymayan Nihal Öztürk ve Sinan Akçıl 2013 yılında birlikte dövmeciye gitmişlerdi, kasık bölgelerine birbirlerinin adının baş harflerini yazdıran Akçıl ve Öztürk, dövme operasyonunun ardından öpüşerek poz vermişti.

Twitter’da da birbirlerini takipten çıkan çiftin hayranların tepkisini azaltmak için ayrıldı havası mı yarattığı yoksa gerçekten mi ilişkilerini bitirdiği merak konusu..

Ancak Hande Yener’in bugün twitter’a attığı ’İyi yolculuklar J cereztos hahahahah’ mesajı çiftin ayrılığını doğrular nitelikte..

İzel Sinan Akçıl Aşkı

2017 yılında kendisinden 10 yaş küçük müzisyen sevgilisi Sinan Akçıl’dan ilk kez bahseden İzel, “Küçük sevgili, insanı taptaze hissettiriyor” demişti. İzel yaptığı röportajda Sinan Akçıl ile tanışmasını şöyle anlatmıştı:

Bundan üç yıl önce Emel Müftüoğlu bir operasyon geçirmişti. Ben de onun yanında refakatçi kaldım. Gece yarısından sonra “Geçmiş olsun” demek için Sinan hastaneye geldi. Orada tanıştık, bir daha ayrılmadık

diye devam etti;

Aramızdaki yaş farkı sorun oldu. Sinan, benden 10 yaş küçük. Ben eskiden “10 yaş küçük biriyle nasıl birlikte oluyorlar?” diye başkalarına kızardım. Demek ki büyük konuşmamak gerekiyormuş.”

Cansu Taşkın, Sinan Akçıl Dedikoduları

Sinan Akçıl ve Cansu Taşkın,  Bodrum’da birlikte görüntülenmişti. Birbirine sık sık sarılan ve bir hayli samimi olan ikili hakkında “Aşk mı yaşıyorlar?” haberleri çıkmıştı.Tüm bu haberlerden sonra Taşkın’dan sert bir açıklama geldi.

Cansu Taşkın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Çıkan aşk haberlerinden sonra Sinan’la arkadaşlığımı da sonlandırıyorum” dedi.

Uzun zamandır Rumen şarkıcı Otilia ile birlikte olan ve imam nikahı yapan Sinan Akçıl, Bodrum’da Cansu Taşkın’la objektife yakalanmıştı.

OTILIA’YA CANSU TAŞKIN SORULDU

Bir önceki gün Sinan Akçıl’ın Cansu Taşkın’la görüntülenmesi hakkındaki sorulara yanıt vermek istemeyen Otilia, “Buradan Sinan’ın yanına gideceğim” demekle yetindi.

Otilia, Sinan Akçıl’la imam nikahı kıydıkları dedikodularıyla ilgili ise şu açıklamayı yaptı: “Henüz Müslüman olmadım. İmam nikahı önemli değil. Zamanla doğru insanı bulabilirim.” Otilia’nın yaptığı “doğru insan” vurgusu, Cansu Taşkın’la samimiyetinden dolayı Akçıl’a bir gönderme olarak algılandı.

Otolia – Sinan Akçıl Mazisi

Nişantaşı’nda gazetecileri görünce sevgilisi Otilia’nın elini bırakarak sevgilisinin yanından ayrılan Sinan Akçıl büyük bir şaşkınlık yaratmıştı. Neye uğradığını şaşıran Otilia, çevredeki mağazaların vitrinlerine bakmakla yetinmişti. Bu olaydan sonra Posta’ya röportaj veren Romen güzel, cesur itiraflarda bulundu:

Hülya Avşar’ın “Erkekler arada bir aldatırsa ilişki uzun yıllar sürer” şeklindeki sözlerine destek veren güzel şarkıcı, “Sinan bir kere aldatsa affederim. Erkeklerin kaçamak yapması ilişkiyi sağlamlaştırır” dedi.

“CİNSEL İLİŞKİ OLMAZSA KADIN GİBİ HİSSEDEMEM”

Ateşli olmakla ilgili büyük derdim var aslında. Bana bakmaktan müziğimi duymuyorlar” diyen Rumen şarkıcı, “Cinsel ilişki olmazsa kendimi kadın hissedemem. Bu nedenle cinsel ilişki şart” ifadesini kullanmıştı.

Ne yazık ki iki yıldır Rumen şarkıcı Otilia ile aşk yaşayan Sinan Akçıl, Mayıs 2018’de yaptığı açıklamada “Artık sevgilim yok, yalnızım” dedi. Rumen şarkıcı Otilia kendisini terk eden Sinan Akçıl’a ateş püskürdü. Otilia, “Aşkımı hak etmedin. Beni günden güne öldürmek için her şeyi yaptın!” dedi.

Sinan Akçıl da “Otilia ile aramıza mesafe girdi. Aşkımıza 1 aydır ara verdik. Şimdilik virgül mü koyduk, nokta mı koyduk söyleyemiyorum” demişti.

Alexandra Rodriguez- Sinan Akçıl Mazisi

Sinan Akçıl ile Alexandra Rodriguez’in ilk Görüşmesi

Miami’de organize edilen Cumhuriyet Coşkusu etkinliğinde sahne almak için Miami’ye giden Sinan Akçıl, orada yeni şarkısına klip de çekti. Sinan Akçıl, partner olarak Justin Bieber’ın eski sevgilisi Amerikalı manken Alexandra Rodriguez’i seçmişti.

İkilinin iş arkadaşlığının aşka dönüştüğü haberleri basında yer alırken; Rodriguez de sosyal medya paylaşımıyla dikkat çekmişti. Alexandra Rodriguez, sosyal medya hesabından Türk bayrağı ile çekilmiş fotoğrafı paylaşarak, Türkçe “20 Kasım’da Sinan için geliyorum” notu düşmüştü.

Akçıl, ABD’li manken Alexandra Rodriguez’le ilişkisinin bittiğini açıkladı: “Buraya çok gelmek istiyordu ama çok uzak. Aramızda 8 saat fark var. Hem ben terk edilmedim, Justin Bieber’ı terk eden birini terk ettim. Gönlüm başka birine kaydı.” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir