Çağla Şikel Olay Mazileri

Çağla Şikel Olay Mazileri

Çağla Şıkel son zamanlarda ayda 200 bin lira kazandığı haberleri ile gündeme gelmişti. Yaptığı açıklamada “köpek gibi çalışıyorum bu parayı Çağla nasıl kazanır kimse diyemez” diye açıklama yapmıştı.

 

ÇAĞLA ŞIKEL KİMDİR?

Çağla Şikel, 2 Ocak 1979, İstanbul doğumlu oyuncu, sunucu ve manken. Annesi Asuman Şikel Adanalıdır, babası ise Karslı Azerbaycan Türklerindendir.

1997 yılında Miss Turkey yarışmasında birinci oldu. Bu birinciliğin ardından Şeysel adalarındaki Miss World 1997 güzellik yarışması ile Europes Queen Of Beauty seçilerek dünya dördüncüsü ödülünü aldı.

Podyumlarda manken ve fotomodel olarak kariyer yapan Çağla Şikel; televizyonda program sunuculuğu dizi oyunculusu olarak da çalıştı.

Çağla Şikel’in Çocukları

Hüseyin Kuzey ve Uzay Tuncer (d.1 Mart 2012) adında 8 yıllık evlilik yaşadığı Emre Altuğ‘dan iki erkek çocuğu vardır.

Emre Altuğ Çağla Şikel 8 Yıllık Mazi

Çağla Şikel ile Emre Altuğ ilk ne zaman tanışmışlardı?

2003 yıllarında Çağla Şikel’in Okan Bayülgen’in programına katılmıştı. Okan, Çağla Şikel’e çok yüklenmişti; Emre Altuğ’da “onu koruyamadım diye kendi kendime sinir olmuştum.” demişti ve eklemişti “Bir tanışıklığım yoktu gerçi ama yine de biraz arka çıkabilirdim.

Neden koruyamadı ? “Canlı yayında, program sahibine karşı gelmek antipatik oluyor. Bir de sanırım, “Değer mi?” diye tereddüt ettim. Sonra başka bir programda yine bir araya geldik: “Merhaba, merhaba…

Emre Altuğ Çağla Şikel’e aşık oluyor;

Emre Altuğ inanamadı: “Benim tanıdığım Çağla, gazetede haberleri çıkan o ünlü manken kızdan çok farklıydı. Magazin basınından tanıdığım Çağla Şikel’in ne ilişki ne da sadakat kavramıyla uzaktan yakından bir alakası yoktu. Her şeyi son derece yüzeysel yaşayan biri olduğuna iddiaya girebilirdim. Ama işte böyle önyargılarla yaklaştığım bir insan, çok kısa sürede, kilitlenip kaldığım bir kadın haline geldi. Ve kafam karıştı. Hangisi doğruydu? Magazin basınından tanıdığım manken Çağla Şıkel mi? Yoksa, benimle diz dize maç izleyen kız mı?

Çağla Şıkel aradığı aşkı Emre Altuğ’da buldu. Büyük aşk nikâh ile taçlandı. İki oğulları olan çift, 8 yıllık evliliklerini sürpriz bir kararla sonlandırdı.

EĞER ÇOCUKLARIMIZ OLMASAYDI…

Emre Altuğ anlatıyor…

“Sevgimizi, saygımızı bitirmemek adına ayrıldık. Eğer çocuklarımız olmasaydı kanlı bıçaklı olana kadar devam ettirirdik. 7 senesi evli 10 senelik ilişkimiz, yaşadığımız muhteşem anlar ve iki çocuğumuz bu dedikodu ve haksızlıkları hak etmiyor. Çağla da, ben de büyüdük artık. Ailemiz ve çocuklarımız için yaşayan insanlarız bunu herkes böyle bilsin.”

Mehmet Aslan Çağla Şikel Mazisi

Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan’ın oğlu Mehmet Aslan ile Çağla Şıkel bir zamanlar aşk yaşamışlardı.
Gamze Özçelik ile yaşadığı aşkın sona ermesi ile Mehmet Aslan Çağla Şikel ile tanışmasını şöyle anlatmıştı:

“Çağla yanıma gelip “Sen Mehmet Aslan mısın” diye sordu. Beş saat konuştuk, o gün ocağıma incir ağacı dikildi, ona aşık oldum. The Marmara’ya gittik. Odama geldi.
* Oğlumun Çağla gibi biriyle olmasına izin vermem, evlatlıktan reddederim. Babam, “Bu ilişkiyi yaşa, sonra ne olduğunu göreceksin” demişti. Arkadaşlarım “Gamze’den sonra nasıl Çağla ile olursun” diye tepki gösterdi.
* Gamze hesabını bilen bir kızdı, ama Çağla’nın hesabı yoktu.
* Çağla benim başıma gelen en güzel şey… Gamze bütün erkeklerin olabilir ama Çağla benim başıma gelen en güzel şey. Çağla’nın aşkı içimde, hala bitmedi… ” demişti.

Gökhan Özen onun için “TEK”

Çağla Şıkel, bugüne kadar unutamadığı tek erkeğin birkaç haftalık aşkı, şarkıcı Gökhan Özen olduğunu söylüyor….

Peki Gökhan Özen ne demişti ; “Çağla Şıkel’le para karşılığında reklam aşkı yaşadınız mı?

Cevap veriyor; “Çağla Şıkel ile bir ilişkinin çok başındaydık. Bu haberden sonra beraberliğimizi başlamadan bitirmek zorunda kaldık. Bu olay, dört sene önce benim hayatımda açılmadan kapanan bir sayfadır. Bu haber beni çok yıprattı. İşlerime sekte vurdu. Ben aşkı çok derin yaşayan ve onu şarkılarıyla anlatan bir adamken, birden aşkı satın alan adam pozisyonuna düştüm. Ayrıca işime sekte vurmasa da gururuma dokundu. Sokağa çıkınca insanların bakıp da “Baba kıza para mı verdin” diye gülmesi, sinirimi bozdu. ”

Şenol İpek, Çağla Şikel “Tostumu Yedim, Bekliyorum”

Yıl 2002… Dedikodulara göre Çağla Şikel, Yüksel Ak ve Şenol İpek, bir iş dolayısıyla tatil beldesindeki bir otelde kalıyorlar. Ve Çağla Şikel, Şenol İpek‘e “Tostumu yedim seni bekliyorum” diye bir mesaj atıyor. Konunun detayları nedir, ne değildir hiç kimse tam olarak bilmiyor ama o dönem magazin gündemini epey bir meşgul etmişti bu mesaj.

Kenan Doğulu Çağla Şikel Dedikoduları


Kenan Doğulu Çağla Şikel ikilisi aralarında çıkan aşk dedikodularını yalanlasa da magazine yakayı eleverdiler. Ünlü çift Çağla Şikel’in Etiler Kamer Sitesi’ndeki evinden çıkarken sobelendiler.

Kasım 2001 tarihlerinde Beyaz‘dan ayrıldıktan sonra Kenan Doğulu ve Kenan İmirzalıoğlu’yla adı konuşulmuşdu.

HAVUZDA AŞK DEDİKODUSU
Bodrum’da Kenan’ın kaldığı sitenin havuzunda komşularına yakalandılar…

Kenan Doğulu, Bodrum‘un Türkbükü beldesindeki süper lüks bir sitede muhteşem bir villada oturuyor, kendi evi… Çağla Şikel de buranın müdavimiymiş. Bir gün sabah 05.00’de Kenan ile Çağla Şikel beş villaya ait ortak havuzda sevişmişler, ortalık ayağa kalkmış. İkaz edilmişler ama ünlü çift son vermek yerine yarım kalan sevişmesini balkonda tamamlamış.

Beyazıt Öztürk Çağla Şikel Mazisi – Yıl 2001

Çağla Şıkel bir dönem de Beyazıt Öztürk ile yaşadığı aşkla gündeme gelmişti… Beyazıt Öztürk , Çağla Şikel ile yaşadığı aşkları hala dillere destandır. Programda başından aşağıya güller döktüğünü, aşkını her fırsatta ilan ettiğini hatırlıyor musunuz?

Gün geldi ve kişiye özel bir defileye Beyaz’ın onayını almadan çıktığı için Çağla Şikel terk edildi. Bu olaydan sonra Çağla Şikel bir daha Beyaz Show’da hiç görülmedi ama Beyazıt Öztürk’le dostluğunu sürdürüyor.

Bozok Gören Çağla Şikel İlk Mazisi

Emel Müftüoğlu’nun klibinde tanışan Bozok Gören ve Manken Çağla Şıkel de ilk görüşte aşktan nasibini almışlardı. Survivor All Star’da yarışan ve Gönüllüler takımında yer alan Bozok Gören, 2002 yılında aşk yaşadığı manken Çağla Şikel’in sonradan yaptığı “büyük aşk açıklaması” ile gündeme gelmişti.

Henüz 20 yaşlarındayken aşk yaşamaya başlayan ikili geçen 2.5 yılın sonunda “aradaki saygının bitmesini” gerekçe göstererek yollarını ayırmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir