Kıvanç Tatlıtuğ ve Mazi Olan Model Sevgilileri

Kıvanç Tatlıtuğ ve Mazi Olan Model Sevgilileri

Başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi Çarpışma’da gösterdiği performansı ile Kıvanç Tatlıtuğ’un hayatı tekrar gündeme geldi. ‘Kıvanç Tatlıtuğ kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Kiminle evli? Daha önce hangi dizilerde oynadı?’sorularını aradı. İşte Kıvanç Tatlıtuğ hakkında merak edilenler…

 

KIVANÇ TATLITUĞ KİMDİR?

Kıvanç Tatlıtuğ (27 Ekim 1983, Adana), Türk oyuncu ve eski manken.

Edirneli bir anne ile Boşnak kökenli Adanalı bir babadan dünyaya gelmiştir. 2002 yılında Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World seçilmesiyle adını duyurmuştur.

İlk olarak Gümüş adlı dizide canlandırdığı Mehmet karakterini canlandıran Tatlıtuğ, ardından Menekşe ile Halil adlı dizide Halil karakterini canlandırmıştır. Ardından Halid Ziya Uşaklıgil‘in aynı adlı romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu dizisinde oynamıştır. Behlül karakterini canlandırdığı dizide, başrolü Beren Saat ile paylaştı.

2010’da 4 bölümlük konuk oyuncu olarak Ezel dizisinde oynadı ve bu dizide Sekiz karakterini canlandırdı.2011-2013 yılları arasında ise Kuzey Güney adlı dizide Kuzey rolünü oynamıştır. Son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde, Farah Zeynep Abdullah ile baş rolü paylaşmıştır.

Adana’dayken  kulüplerde basketbol oynadı. Ülkerspor‘dan teklif gelmesiyle 2 yıl orada oynadı. Ardından 1 yıl Beşiktaş, 1 yıl da Fenerbahçe‘de oynadı. Tekrar Beşiktaş’a dönen Tatlıtuğ’un antrenman sırasında sakatlanmasının ardından basketbol kariyeri son bulmuş oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ’un ‘Organize İşler 2: Sazan Sarmalı’ filminde gösterdiği performans ile gündeme gelmişti. Kadroya dahil olan Ekin Türkmen, Kıvanç Tatlıtuğ’un sevgilisini canlandırdı.

Kıvanç Tatlıtuğ şuan Çarpışma dizisinde başrol oynamaktadır.

 

Kıvanç Tatlıtuğ’un mazi olan aşklarını ve yenilerini derledik:

 

Kıvanç Tatlıtuğ tanındığı ilk yıllarda uzun yıllar Azra Akın’la birlikte olmuş ardından ayrılmıştır.

Kıvanç Tatlıtuğ’un eski sevgilisi Azra Akın ile yeni aşkı Başak Dizer bir sosyal sorumluluk projesinin gecesinde pişti oldu. İkili aynı kareye girmemek için büyük gayret sarfetti.

 

Kıvanç Tatlıtuğ, sevgilisi Florence Eugene

 

Etiler Günaydın restorana motosikletle giden ikili, kapıda habercilerin olduğunu öğrenince bir kaçış planı hazırladı. Muhabirler Tatlıtuğ’un motorunun başında beklerken, yakışıklı oyuncu ile model sevgilisi yan kapıya çağırdıkları taksiyle kaçarcasına oradan ayrıldı.

Kıvanç Tatlıtuğ Kaza yaptı

Kıvanç Tatlıtuğ, motosiklet kazası geçirmişti. Oyuncu, Etiler’de ters yönden gelen bir motokurye ile çarpıştı. Tatlıtuğ’un yara almadığı olayda kuryenin bacağı kırıldı. Levent Karakolu’nda ifade veren oyuncu, ardından genci hastanede ziyaret etti.

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un, sevgilisi İdil Fırat’la mutluluğu da kısa sürdü. 7 aydır süren ilişkiye İdil Fırat’ın kıskançlıkları ve aşırı ilgisi gölge düşürdü. Sonunda pes eden Tatlıtuğ beraberliğine nokta koydu. Birbirlerini aileleriyle tanıştıran ve evlilik hazırlıkları yapan çiftin ayrılık haberi yakın dostları arasında da şok etkisi yarattı. Çok üzgün olduğu öğrenilen İdil Fırat’ın sevgilisi Kıvanç’ı bu kararından vazgeçirmek için araya onun yakın dostları Kıvanç Kasabalı ve Sedef Avcı’yı soktuğu öne sürüldü.

 

Kıvanç Tatlıtığ’un katıldığı bir gecede uzun süre önce aşk yaşadığı  eski Dünya Güzeli Azra Akın ile aynı mekanda denk geldi; Tatlıtuğ’un o zaman ki sevgilisi Başak Dizer de vardı.

 

Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer’in evlendiklerinden beri yüzleri gülmedi

Genç kızların sevgilisi ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un, Aralık 2013’te ünlü stil danışmanı Başak Dizer ile flört etmeye başlaması çok sorun olmamıştı! 19 Şubat 2016’da Paris‘te evlendiklerinden beri de neredeyse yüzleri gülmedi!

Bir süre dedikodu çıkaran, boşanacaklarını iddia edenler; geçenlerde de yeni gelinin, yaşı konusunda yalan söylediğinden dem vurmuşlardı!

Kulüpte Meltem Cumbul’un 2008’de aşk yaşamaya başlayıp 2009’da ayrıldığı Kıvanç Tatlıtuğ  vardı. Üstelik eşi Başak Dizer yanındaydı.Çiftin keyfi Meltem Cumbul’un gelmesiyle kaçtı. Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer eğlenceyi kısa kesip evlerine döndü.

 

Kıvanç Tatlıtuğ eylül 2016’da, Star TV’de yayınlanan ve yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Cesur ve Güzel adlı dizi ile, 2 yıl aradan sonra oyunculuğa devam etmiştir.

Filmografi

2007 Amerikalılar Karadeniz’de 2 Muzaffer
2010 Oyuncak Hikayesi 3 Ken Seslendirme
2013 Kelebeğin Rüyası Muzaffer Tayyip Uslu En İyi Erkek Oyuncu

Televizyon

2005-2007 Gümüş Mehmet Şadoğlu
2007-2008 Menekşe ile Halil Halil Tuğlu
2008-2010 Aşk-ı Memnu Behlül Haznedar

2011-2013 Kuzey Güney Kuzey Tekinoğlu
2014 Kurt Seyit ve Şura Kurt Seyit
2016-2017 Cesur ve Güzel Cesur Alemdaroğlu
2006 Acemi Cadı Bir bölüm
2010 Ezel Sekiz / Ramiz Karaeski

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir