Demet Akalın: Okan’la tekrar evlilik…

Demet Akalın: Okan’la tekrar evlilik olmaz!

Ünlü popçu Demet Akalın, ‘Gel Konuşalım’ adlı magazin programın konuk oldu. Akalın, çok konuşulacak açıklamalara imza attı.

Geçtiğimiz yıl Okan Kurt‘tan tek celsede boşanan Demet Akalın, canlı yayında özel hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. 47 yaşındaki şarkıcı, Okan Kurt ile yeniden evlenmeyeceğini söyledi.

Demet Akalın’dan Açıklamalar

Selin Ciğerci, inanılmaz saygılı bir kız. Bir şey konuştuğu zaman ‘şiştin mi abla gideyim mi?’ diyor.

*47 yaşımdan sonra bunu öğrendim, daha az insan daha güzel hayat. Kimseyle görüştüğüm yok. Samimiyetsiz davrananları hayatımdan çıkardım.

*Okan Kurt görüştüğüm insanlara müdahale ediyor, bazıları için ‘Eve sokma‘ diyor.

*Geçtiğimiz sene boşandığı eşi Okan Kurt ile şimdilerde sevgili olan Akalın, her şeyin bu şekilde daha güzel olduğunu belirterek, “Okan’la tekrar evlilik olmaz, böyle güzel.

İstemiyorum hiçbir şey. Okan böyle şeyleri sormuyor, umuru bile değil. Kavga dövüş falan sevmem. Kocamın birisiyle kırıttığı falan kulağıma gelmedi. Bizimki sevgisizlikten bir boşanma değildi zaten. Hayatta barışmazdım zaten, bir iki gezdim kafam rahattı” şeklinde konuştu.

Akalın, “Bize şimdi yeni yatak yapıldı. Hira, ben ve Okan beraber yatıyoruz. Onlar beraber takılıyor ben odama çıkıyorum. 8-9 aydır tek başına yatıyorum yani. Okan boşanma sonrası ‘Senin yere düşen yüzünü kaldıracağım’ dedi. Okan’ın benim ailemle arası pek parlak değil. Küçükken bana bakan teyzem hastanede yatıyordu, Okan bir telefonla özel hastaneye aldırdı” dedi.

NE OLMUŞTU?
Okan Kurt’un şirketinin iflas etmesinin ardından Demet Akalın’la taşındıkları yeni evlerine haciz gelmişti. Ünlü çift, 6.5 yıllık evliliklerini bitirme kararı almıştı. İkili, kısa bir süre ayrı kaldıktan sonra barışmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir