Emre Aşık ile Yağmur Aşık Boşanıyor

Emre Aşık ile eşi Yağmur Aşık Arasındaki Gerilim Arttı!

Eski futbolcu Emre Aşık ile eşi Yağmur Aşık arasındaki gerilim hızla büyüyor! “Fuhuştan Sabıkası Var” …

 

Geçtiğimiz günlerde eğlence mekanında bir adamla samimi şekilde eğlenirken görüntülenen Yağmur Aşık, davalı olduğu eşi Emre Aşık’ın “Eşim fuhuştan sabıkalı.” sözlerine cevap verdi.

Eski futbolcu Emre Aşık’ın üç çocuğuna şiddet uyguladığını, alkol ve uyuşturucu bağımlısı olduğunu, fuhuştan sabıkalı olduğunu ve bu nedenle de ismini değiştirdiğini iddia ederek savcılığa şikayetçi olduğu Yağmur Aşık, avukatı aracılığıyla açıklama yaptı. Avukat Levent Karakoç, “Müvekkilimizin hiçbir sicil kaydı bulunmamaktadır. Geçmişi tertemizdir ve öyle kalacaktır. İddia edilen bu lekeler, müvekkilin çocuklarının kişisel gelişimine, hayatlarına atılmıştır” dedi.

MÜVEKKİLİM BU HABERİ BÜYÜK BİR ÜZÜNTÜYLE ÖĞRENDİ

Emre Aşık, boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Aşık hakkında “yaralama, işkence, eziyet, kötü muamele, koruma hükümlüğünün ihlali” suçlarından savcılığa şikayette bulunmuştu.

“GEÇMİŞİ TERTEMİZDİR”

Yağmur Aşık‘ın avukatı Levent Karakoç, açıklama yaparak, “İddialar gerçek dışıdır. Müvekkilimiz 1,3 ve 6 yaşındaki 3 evladının yanındadır. Kendisine dolandırıcılık, görevi kötüye kullanma, resmi belgede sahtecilik, para aklama gibi iftiralar atılmıştır. Hiçbir sabıka kaydı yoktur. Geçmişi tertemizdir. İddia edilen bu lekeler çocuklarının hayatlarına atılmıştır. 6 yaşındaki çocuk iki yıl sonra okulunda bu haberleri arkadaşlarından duyacaktır.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir