Demet Şener kaç yaşında? Sevgilisi Cenk Küpeli kimdir?

Demet Şener kaç yaşında? Sevgilisi Cenk Küpeli kimdir?

Demet Şener uzun süredir gizlediği yeni aşkını itiraf etti; Demet Şener’in yeni sevgilisi de eski basketbolcu! İbrahim Kutluay’dan boşanan Demet Şener yeni aşka yelken açtı; Demet Şener ile sevgilisi Cenk Küpeli aşk yaşıyor…

İbrahim Kutluay ile 2001 yılında başlayan birlikteliğini 2005’te evlilikle taçlandıran; ardından ihanet skandalı patlayınca yollarını ayıran Demet Şener‘in yeni aşkı ortaya çıktı. Etiler’de iş insanı Cenk Küpeli ile samimi bir şekilde görüntülenen 2 çocuk annesi Demet Şener, her şeyi itiraf etti

Demet Şener ile İbrahim Kutluay‘ın 2016’dan bu yana devam eden boşanma davası bu ay başında sonuçlanmıştı.

Demet Şener ile Cenk Küpeli el ele görüntülendi

Demet Şener’in bugün yeni bir aşk yaşadığı ortaya çıktı. Görüntüler ‘Söylemezsem Olmaz’ programında ekrana getirilince eski manken canlı yayına bağlanarak her şeyi itiraf etti.

“ÇOK YENİ ÇOK AŞIĞIM”

Canlı yayına telefonla bağlanan Demet Şener, görüntülendiği kişinin sevgilisi olduğunu doğruladı. Şener, ısrarlar üzerine yeni aşkının isminin Cenk Küpeli olduğunu belirtti. Şener, “Çok yeni, çok aşığım, biz hiç kimseden kaçmıyoruz” ifadelerini kullandı.

CENK KÜPELİ KİMDİR?

Cenk Küpeli 1985 yılında Ankara’da doğdu. Küpeli,eski milli basketbolcular arasında yer alıyor. Cenk Küpeli kariyerine Tav Holding’de başladı. Sonra ise kariyerini Doğa Grup Genel Müdürü olarak devam ettirdi.

Demet Şener Kaç Yaşında?

11 Nisan 1977 tarihinde İstanbul‘da dünyaya gelen Demet Şener, 2019 yılı itibariyle 42 yaşındadır.

Annesi Naime Şener, babası Fikret Şener’dir. Ercüment ve Enis adlarında iki abisi vardır. Nişantaşı Kız Lisesini bitirmiştir.

1994 yılında başladığı mankenlik hayatında, 1995 yılında kazandığı güzellik yarışması ile adını duyurup teklifler almaya başlayan Şener, “Vip Suare” ve “Şans Direksyonu” adlı televizyon programları ile, “Bir Demet Tiyatro” ve “Böyle mi Olacaktı” adlı dizilerde yer aldı.

Beyazperdeye, 1999 yapımı olan ve Gani Müjde tarafından yazılıp yönetilen, oyuncular arasında Cem Davran, Hande Ataizi, Mehmet Ali Erbil ve Nurseli İdiz gibi ünlü sanatçıların da olduğu “Kahpe Bizans” filmi ile adım attı. Bu filmin ardından yine 1999 yılında, Mustafa Altıoklar tarafından yazılıp yönetilen “Asansör” filminde Arzu Yanardağ, Emre Altuğ, Cem Özer, Mustafa Uğurlu ve Funda Barın gibi oyuncuların yanında yer aldı. 2000 yılında vizyona giren ve Ömer Uğur‘un yönettiği film “Hemşo”‘da ise Mehmet Ali Erbil, Okan Bayülgen, Özlem Yıldız, Sümer Tilmaç ve Yılmaz Köksal‘la beraber rol aldı ve Tatyana ismindeki bir Romen fahişeyi canlandırdı.

Demet Şener yaşamını, 15 Temmuz 2005 tarihinden beri evli olduğu milli basketbolcu İbrahim Kutluay 11 yıllık evliliğini sonlandırdılar.İrem (d. 12 Haziran 2006 ) adında kızı ve Ömer (d. 27 Mart 2009) adında oğlu vardır.

Filmleri :
1997 – Böyle mi Olacaktı
1997 – Bir Demet Tiyatro
1999 – Asansör
1999 – Kahpe Bizans
2000 – Aşk Hırsızı
2000 – Hemşo
2000 – Gölge
2002 – Reyting Hamdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir