Emina Jahovic ile Sadettin Saran Nikah…

Emina Jahovic ile Sadettin Saran Nikah…

Emina Jahovic ile Sadettin Saran aşkında sürpriz gelişme… Sırp basınının iddiasına göre; oğullarını Saran’la tanıştıran Jahovic, evine taşındığı işadamıyla nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

 


Sadettin Saran “Emina ile güzel bir beraberliğimiz var”

Sadettin Saran’la Hırvatistan’ın Split kentinde 3 yıl önce satın aldığı otelde bir araya geldik. Le Meridien Lav Split şehir merkezinin 15 dakika dışında, denize sıfır, çok güzel bir otel. Saran’ın ilk turizm yatırımı bu; “Otel sahibi olmak nasıl bir duyguymuş? Personel etrafında pervane mi” diye sordum.

Aldığım yanıt ilginç oldu: “Burası Türkiye gibi değil. Ben otele aldıktan 6 ay sonra geldim, daha öncesinde hiç görmedim. Dolayısıyla personel beni tanımıyor. Dün de spordan sonra saunaya girmek istedim. Görevli, ‘Üyeliğiniz yoksa giremezsiniz’ dedi. Ben de ‘sahibiyim’ diyemedim.”

SARAN, ÇOCUKLARLA KAYNAŞTI

İlişkinin başında Saran’la görüntülenmekten kaçınan Emina Jahovic’in geçtiğimiz günlerde işadamıyla el ele objektife yansıması da yine Sırp basını tarafından evlilik kararının bir göstergesi olarak yorumlandı. Hatta ünlü şarkıcının ülkesindeki gazeteler, Emina Jahovic‘in kısa süre önce de eski eşi Mustafa Sandal’dan olan oğulları Yavuz ve Yaman’ı Saran’la tanıştırdığını yazdı.

Sadettin Saran‘ın evinde gerçekleşen tanışmanın sıcak geçtiğini belirten Sırp basını, hatta Jahovic’in sosyetik işadamının evine diş fırçası ve makyaj malzemeleri gibi kişisel eşyalarını da taşıyarak yavaş yavaş yerleştiğini öne sürdü..

 

Sadettin Saran Kimdir?

 

Sadettin Saran 1964 ABD, Denver doğumludur. Lise eğitimini Ankara’da tamamlayan Sadettin Saran, üniversite için ABD’ye yerleşmiştir. 1987’de Kentucky Üniversitesi’ni bitirip, makine mühendisi olmuş, Arkansas’ta Ensco Environmental Service’de teknik destek mühendisi olarak çalışmıştır.

 

Sporla arası oldukça iyi olan Sadettin Saran, 1984-85 yıllarında da Türk Milli Yüzme Takımı kaptanlığı yaptı. Saran o dönemde Türkiye 50 metre serbest yüzme rekoru da kırdı.

ABD Kentucky Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği okuyan Saran, okurken aynı zamanda cankurtaranlık yapıp, matematik dersi verdi. Saran, aynı zamanda koyu bir Fenerbahçelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir