Gülnur Güneş ile Yiğit Doğan Çelik evlendi!

Gülnur Güneş ile Yiğit Doğan Çelik evlendi!

Gülnur Güneş ve Yiğit Doğan Çelik bu akşam görkemli bir düğün ile dünya evine girdiler.

Geçtiğimiz günlerde nikah ve kına yapan iş adamı Metin Güneş’in kızı Gülnur Güneş ve Yiğit Doğan Çelik bu akşam görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdiler.

 

Instagram / @mazimagazin << Takip Et!

 

Kınadan sonra düzenlenen after party’de ise Murat Dalkılıç sahneye çıkmıştı. Partide davetliler arasında bulunan Burcu Güneş de sahneye çıkıp şarkılar söylemişti.

 

 

GÜLNUR GÜNEŞ KİMDİR?

Ankara’da doğan Gülnur Güneş, İstanbul Bilgi Üniversitesi Avrupa Birliği ve Uluslararası İlişkiler okurken, modaya olan ilgisini profesyonel bir alana taşımaya karar verir.

Aynı anda İstanbul Moda Akademisi’ne başlar. Her iki taraftaki eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra, moda dünyasına kararlı bir giriş yapan Gülnur Güneş, Nişantaşı’nda ki şık butiğinde tasarımlarını moda severlerle buluşturuyor. (Haberin devamı aşağıdadır)

—————————————————————————————

SON DAKİKA : Hazer Amani Sıla’ya aşkını itiraf etti! Haberi oku <<

————————————————————————————–

Gülnur Güneş: Tarkan’la düğününde tanıştık

Tarkan’ın Harbiye Açıkhava Konserleri’ndeki kostümlerinde imzası olan Gülnur Güneş, Tarkan ile tanışmasını “Almanya’daki düğün töreni vesilesiyle tanıştım. Düğününe davetliydim, düğün esnasında çalışmalarımı beğendiğini söyledi. Çok değerli anlardı bunlar. Daha sonra Almanya’da bir yemekte bir araya geldik ve çalışmamız o buluşmada şekillendi.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir