Shanina Shaik’tan Seyahat Yapanlara Tüyo

Shanina Shaik Seyahat Yapan Kadınlara Tüyo verdi.

 

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sürekli olarak seyahat yapan Shanina Shaik, kadınların işine yarayacak bir ipucu paylaştı.

 

Victoria’s Secret meleği Avustralyalı model Shanina Shaik, Litvanya, Pakistan ve Suudi Arabistan kökenli bir model…

Pek çok ünlü moda olayında podyuma çıkan güzel isim sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle yoğun koşturmalarına ilişkin paylaşımlarda bulunuyor. İşi gereği sürekli olarak uzun uçuşlar yapan ve bol bol sehayate çıkan 28 yaşındaki isim geçtiğimiz aylarda bir gazeteye röportaj vermiş ve 2019 yılında Victoria’s Secret şovunun yapılmayacağını açıklamıştı.

UZUN SEYAHATLERDE GÜZELLİKTEN ÖDÜN VERMEYİN

Verdiği başka bir röportajda “Müslüman doğdum, Müslüman yetiştirildim ve çok normal bir hayat tarzım oldu” şeklindeki açıklamalarıyla ülkemizde de yakından takip edilmeye başlanan model instagram hesabından yaptığı güzellik tüyosu paylaşımıyla dikkat çekti. Uzun seyahatlerde yanından ayırmadığı ipek yastığının fotoğrafını hesabından paylaşan Shaik bunun altına şunları yazdı:

“Seyahatlere çıktığımda yanımda mutlaka ipek yastığım oluyor. İpek yastık sadece hijyenik nedenlerden ötürü mükemmel değil, aynı zamanda yaşlanma sürecini tersine çevirici etkisi var. Aynı zamanda olası sivilce patlamalarının da önüne geçerek cildinizin ipeksi pürüzsüz bir şekilde kalmasını sağlar sağlar. Bu da benden size güzellik üzerine küçük bir seyahat tüyosu olsun.”

“When I go to the tour, I always have a silk pillow. Silk pillow is not only perfect for hygienic reasons, but also has the effect of reversing the aging process. It also ensures that your skin stays silky smooth, avoiding possible acne bursts. Let me give you a little travel tip on beauty. ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir