Zeynep Casalini kızı Ceren Sarp Evlendi.

Zeynep Casalini kızı Ceren Sarp Evlendi.

Zeynep Casalini’nin oyuncu olan kızı Ceren Sarp Necmettin Engin ile evlendi; Türkan Şoray nikah şahidi oldu.

Zeynep Casalini’nin kızı, Deniz Türkali’nin torunu Ceren Sarp gelin oldu. Müzisyen Necmettin Engin’le evlenen genç oyuncunun nikâh şahitliğini Türkan Şoray yaptı.

Genç çiftin nikâh şahitliğini sinemanın sultanı Türkan Şoray ve Alişan Topaloğlu yaptı. Nikâha Ceren Sarp‘ın annesi Zeynep Casalini, anneannesi Deniz Türkali, kardeşi Dafne Berk, Senay Gürler ve İpek Bilgin gibi isimler katıldı.

Ünlü şarkıcı, annesi Deniz Türkali, kızı Ceren, damadı Neco Engin ve üçüncü evliliğinden dünyaya gelen küçük kızı Defne ile objektiflere mutluluk pozu verdi.

Çiftin şahitliğini üstlenen Türkan Şoray, ”Gelin benim çocuğum gibi. Bebekliğinden beri tanıyorum. Birbirimize büyük bir aşkımız var. Evlilikte dürüstlük, sadakat, karşılıklı anlayış, saygı şart. İnşallah mutlu olur” diyerek evlilik cüzdanını teslim etti.

Gelin Ceren Sarp, ”Ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. Bir an önce bitirip eğlenmeye bakalım istiyorum” diyerek duygularını paylaştı.

Ceren Sarp kimdir?

Sanatçı Zeynep Casalini‘nin kızı olan Angela Ceren Sarp 1992 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Üniversitesi’nden mezun olan Angela Ceren Sarp ilk oyunculuk deneyimini 1999 yılında Atıf Yılmaz’ın Eylül Fırtınası isimli filminde Hatice karakterini canlandırarak gerçekleştirmiştir.

Bodrum Masalı, Seviyor Sevmiyor dizilerinde de rol alan Angela Ceren Sarp ünlü yazar Vedat Türkali‘nin torunudur. Angela Ceren Sarp’ın kökeni bir taraftan İtalya’ya bir taraftan da Samsun’a dayanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir