Yusuf Çim Sevgilisi Özge Özkaplan

Yusuf Çim Sevgilisi Özge Özkaplan (Mazi Magazin)

Yusuf Çim ve Özge Özkaplan aşklarını ilan ettiler!

 

Bir süredir birlikte olan Yusuf Çim ve Özge Özkaplan çiftinden ilk paylaşım geldi.

Oyuncu Özge Özkaplan, doğum gününde Yusuf Çim‘e aşkını sosyal medya hesabından ilan etti. Özkaplan, Çim ile çekildiği fotoğrafı paylaşıp bu kareye “İyi ki varsın iyi ki” notunu düştü..

Özge Özkaplan’ın doğum günü pastaları arasında ‘İyi ki doğdun sevgilim‘ yazan bir pastanın da olması dikkat çekti.

Yusuf Çim hayranları Özge Özkaplan’ın kim olduğunu merak etmeye başladı. Peki, Özge Özkaplan kim, nerede doğdu?

ÖZGE ÖZKAPLAN KİMDİR?

Oyuncu Özge Özkaplan, 1992 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Ankara Bilkent Üniversitesi’nin İşletme bölümünden mezun oldu. Daha sonra Hakan Karsak ve Barış Yıldız ile “Temel ve İleri Oyunculuk” eğitimleri aldı. Ayrıca Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde “Sunuculuk Diksiyon Eğitimi”, Yağmur Ulusoy Göktürk’ten de Temel Oyunculuk eğitimi aldı. Özge Özkaplan, ilk oyunculuk deneyimini 2017 yılında Blu TV‘de mini seri olarak yayınlanan ve katledilen 3 güzel insanı konu alan “Çalınmış Hayatlar” dizisindeki “Özgecan Aslan‘ı” canlandırarak yaşadı.

YUSUF ÇİM KİMDİR?

Yusuf Çim, 26 Eylül 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Üniversitede radyo ve televizyon bölümü okuyan Çim, 2011 yılında katıldığı modellik yarışmasında ikinci oldu. Oyunculuk kariyerine ilk olarak Esra dizisiyle başlayan Yusuf Çim‘in yıldızı Demet Özdemir’le başrollerini paylaştığı Çilek Kokusu dizisiyle parladı. Yusuf çim, 2016 yılında Hanım Köylü dizisinde rol alırken son olarak Servet dizisiyle izleyici karşısına çıktı.

One thought on “Yusuf Çim Sevgilisi Özge Özkaplan

  1. Dizi Oyuncuları aşkı her zamanki gibi gündeme gelen konu, buraya yazıyorum tekrar ayrılırlar. Bunlar gelip geçici aşklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir