Yeni Popüler Dizi: Hercai – Hercai Oyuncuları

Yeni Popüler Dizi: Hercai – Hercai Oyuncuları

Hercai kısa sürede izleyicilerin beğenisini kazanmayı başardı. Konusu ve oyuncu kadrosu ile seyircilerin ilgisini çeken Hercai, başrollerini Ebru Şahin ve Akın Akınözü’nün paylaştığı ATV’nin yeni dizisi reytingleri alt üst etti.

 

İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi” anlatıldığı Hercai dizisi Başrollerdeki isimler yer ilk büyük tecrübelerini yaşıyor. Peki Hercai dizisi nerede çekiliyor? Hercai oyuncuları kim, konusu ne?

Ebru Şahin ve Akın Akınözü‘nün paylaştığı dizinin kanalı bir haftada en çok abone kazanan kanal oldu. Kanal, dünya listesinde de ilk 190 arasına girmeyi başardı..

Mia Yapım‘ın yapımcılığını üstlendiği, ‘Hercai’nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen, Cahit Gök, İlay Erkök ve Eda Elif Başlamışlı paylaşıyor.

Yönetmenliğini Cem Karcı, senaryosunu ise Eda Tezcan ve Feraye Şahin’in üstlendiği ‘Hercai’, her cuma 20.00’de atv’de ekrana geliyor.

Hercai Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tüm Oyuncular)

Mardin’de çekimlerine 18 ocak 2019’da başlanan Hercai dizisinin Mia Yapım tarafından yapımcı Banu Akdeniz’in koordinatörlüğünde 15 Mart Cuma akşamı 20.00 Atv ekranlarında olacağı açıklandı. Hercai dizisinin yönetmenliğini Cem Karcı yaparken dizisinin senaristliğini ise Eda Tezcan ile Feraye Şahin üstlenecek.

Hercai Dizisi Konusu nedir?

Hercai dizisinde Aslanbey ailesinin entrika dolu hikayesi ekranlarda olacak. Hercai dizisinde intikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi anlatılacak ve büyük trajediler yaşayan güçlü bir ailenin hikayesi ekranlarda olacak

HERCAİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

İntikamdan doğan bir aşkın hikayesini konu edinen Hercai 3. yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00’de ekranlara gelecek.

HERCAİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Mardin‘in Midyat ilçesinde çekimleri devam eden Hercai dizisi sadece senaryosu ve oyuncuları ile değil Midyat’ın tarihi ve kültürel dokusu ile izleyiciyi büyülemeye geliyor. Özellikle Aslanbey ve Şadoğlu ailelerinin ikamet ettikleri büyük konaklar izleyicinin en çok dikkatini çekeceği yapılardan olacak.

HERCAİ 2. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Mia Yapım Banu Akdeniz’in yapımcılığını üstlendiği, “intikamdan doğan imkansız bir aşk masalı”nı konu alan Hercai herkesi ekran başına kitledi. Miran’ın intikam planlarına dâhil edemediği aşk engeli kalbine takıldı. Kalbi mi, yoksa yıllardır içinde yanan intikam ateşi mi ağır basacak?

Miran’ın resmi nikâhlısı olan Gönül, yaşadıklarının bedeli olarak eşini geri almaya kararlı! Konağa Miran’ın ablası olarak tanıtılan, aslında nikahlısı Gönül, eşini geri almak için neler yapacak?

Eşinin yanındayken ona dokunamaması felaketiyle kıvranan Gönül’ün planları ne? Reyyan’ın ellerinden kayıp gitmesine dayanamayan Azat, düğün yerinde olay çıkardı! Ama olaylar hiç de onun istediği gibi gitmedi.

Azat’ın silahından çıkan kurşun konağın gözdesi minik Gül’e isabet edince yer yerinden oynadı. Düğün boyunca elinden balonunu bir an olsun bırakmayan Gül vurulunca balonunun havalanması yürekleri dağladı. Torunu vurulan Nasuh ne yapacak?

 

HERCAİ OYUNCU KADROSU

Akın Akınözü
Ebru Şahin
Gülçin Santırcıoğlu,
Serhat Tutumluer,
Ayda Aksel,
Macit Sonkan,
Serdar Özer,
Oya Unustası,
Tansu Taşanlar,
İnci Şen
Eda Elif Başlamışlı

Hercai’nin Miran’ı Akın Akınözü kaç yaşında?

Hercai dizisi tüm heyecanı ile Atv ekranlarında devam ediyor. 2. bölümü yayınlanan Hercai dizisinin hayranları merakla 3. bölümde neler olacağını merak ediyor.

Dizide Miran Aslanbey karakterini canlandıran Akın Akınözü ise dizinin en çok merak edilen isimlerinden biri. Sevenleri Akın Akınözü’nün boyu kaç?, Akın Akınözü kaç yaşında gibi soruları merak ediyor.

Hercai’nin Miran’ı Akın Akınözü hakkında detaylar yakında paylaşılacaktır…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir