Ünlü model Amanda Lee Instagram Fenomeni

Ünlü model Amanda Lee Instagram Fenomeni

12 milyondan fazla takipçisi olan 29 yaşındaki Amanda Lee , aynı zamanda fitness ve pilates eğitmenliği yapıyor.

Kendisine ait İnstagram sayfası üzerinden paylaştığı cesur fotoğrafları ile ünlenen Amanda Lee bu süreçte yaşadığı zorlukları paylaştı.

 

İnstagram’da fenomen olmak için sıkı bir çalışma programı uyguladığını dile getiren ünlü fenomen kıvrımlı vücut hatları için yaptıklarını da kadın hayranlarıyla paylaştı.

Fenomen Olmak Kolay Değil

Amanda Lee İnstagramda bir fotoğraf paylaşmak için yüzlerce fotoğraf çektirdiğini ve arasından birini seçtikten sonra da saatlerce düzenlemesiyle uğraştığını söylüyor.

Amanda’nın annesi yapılan her olumsuz yorumun Amanda’nın psikolojisini olumsuz yönde etkilediğini ve onu çok endişeli bir insan haline getirdiğini ifade etti.

İnstagram hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşımı ortalama 600 bin ile 700 bin arasında beğeni alan ünlü model özellikle kadın kullanıcılara uyarılarda bulunuyor.

Amanda Lee Kimdir?

Amanda Lee son zamanların internet dünyasında en fazla merak edilen fenomen isimleri arasında yer almaktadır. Hayatı hakkında merak edilenlerin yanı sıra, boyu, kilosu, sevgilisi, vücut ölçüleri, mesleği ve kariyeri hayranları tarafından sorgulanmaktadır.

1986 yılının Aralık ayında dünyaya gelen Amanda Lee Yay burcudur. Kanada’da doğmuştur. Günümüzde Fitness eğitmeni, model ve fenomen olarak internet dünyasında ses getirmeyi başarmıştır.

5 çocuklu ailenin ikincisi olarak doğan Amanda Lee, annesinin kişisel antrenör ve fitness eğitmeni olarak çalışması sonucu ondan gördüklerini örnek almış ve hayatını o şekilde sürdürmeye karar vermiştir. Ayrıca Lise döneminde çok sıska olduğunu ve vücudunu da güzel bir hale getirmek için fitness sporu ile ilgilenmeye başlamıştır.

Amanda Lee Serveti

1 Milyon Dolar’dan fazla bir servete sahip olan Amanda Lee’nin ortalama aylık gelirinin ise 42180 $ civarına ulaşmıştır. Ayda binlerce kişiye internet üzerinden hizmet verdiği belirtilmektedir.

Aynı anda 3K-10K takipçiye 150 ABD doları, 10K – 25K takipçiye 150 $ – 220 $, 25K – 50K takipçiye 220 – 350 $, 50K – 100K takipçiye 350 – 500 dolar. 100 K + = 500 ABD doları + gibi fiyatlarla hizmet vermektedir. Ayrıca 25 Dolar civarında bir dergi bünyesinde yemek planı, 35 Dolar civarında ise vücut geliştirme egzersiz planı’nı online olarak web sitesi üzerinden satmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir