Sinan Akçıl İle Burcu Kıratlı Kavga Etti!

Sinan Akçıl İle Burcu Kıratlı Kavga Etti!

Tekrar barışarak yeniden evlilik hazırlıkları içinde olan Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı düğünde etek boyunın kısa olması nedeniyle kavga ettiler.

Evlilik Yolda idi.

Büyük bir aşk ile ilişkilerine başlayıp gizlice evlenen ve boşandıktan yaklaşık 20 gün sonra tekrar yollarını birleştiren Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı, nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

Ünlü çift, geçtiğimiz gün arkadaşlarının düğünündeki kavga ile yine gündeme oturdu. Kavganın sebebi ise Burcu Kıratlı’nın giydiği mini etekmiş.

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı, geçtiğimiz gün birlikte Ferruh Taşdemir’in düğününe katıldı. Boşandıktan 20 gün sonra barışan ve ikinci kez evlenmek için hazırlıklar yapan çift, düğünde kavga etti.

Kavga etmeye başlayan ünlü çift, düğün hazırlığıyla meşgul olan otelin mutfak bölümüne girdiler.

 

Burcu Kıratlı Sinan Akçıl’a vurdu

Tüm şiddetiyle otel çalışanlarının önünde kavga eden çift uzun süre tartıştı. Burcu Kıratlı Sinan Akçıl’a vurdu. Kavgayı zar zor bitiren ünlü çift, mutfak çalışanlarının yardımıyla arka kapıdan çıkarak oteli terk etti.

 

 

Kıskançlığım Ortaya Çıkmış

Sinan Akçıl daha sonra Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına yaptığı açıklamada tartışma sebebinin Burcu Kıratlı’nın eteği olduğunu söyledi ve kıskançlığım ortaya çıkmış oldu dedi.

 

Sinan Akçıl Eski Sevgilileri ve Mazisi << Hadise,Hande Yener…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir