Nuri Alço, evleniyor! Eski Sevgilisi Açıklama Yaptı

Nuri Alço, evleniyor! 33 yaş küçük Sevgilisi Kim?

Nuri Alço kimdir? Kaç yaşında, nereli? Nuri Alço kendisinden 33 yaş küçük sevgilisiyle evleniyor!

Türk sinemasının önemli isimlerinden olan Nuri Alço, son günlerde en çok merak edilen ve araştırılan kişilerden biri. Zaman zaman basında yer alan haberler ve katıldığı televizyon programları ile adından söz ettirerek tekrar gündem olan Nuri Alço‘nun kim olduğunu sorgulayan vatandaşlar ünlü sanatçı hakkında merak ettikleri konuları internette araştırıyor.

 

Nuri Alço Burcu Sezginoğlu ile Evlenme Kararı Aldı.

Türk filmlerinin unutulmaz karakter oyuncusu Nuri Alço, evleniyor. Ünlü oyuncu kendisinden 33 yaş küçük Burcu Sezginoğlu ile evlilik için ilk adımı attı.

Filmlerdeki gibi kendisinden genç bir kadınla…

Nuri Alço’nun evlilik teklifi elbette haber olarak değerlendirildi. Çünkü, Nuri Alço denildiğinde çapkın ve kadınlara karşı duygusuz acımasız sadece bedenleri peşinde koşan adam tipi geliyor akıllara. Gerçek hayatıyla bağ kuramayan sinema izleyicilerinin hafızasında Nuri Alço aile kavramından uzak bir tiptir.

Filmlerde genç kızların gazozlarına ilaç atar ya da onları sarhoş edip kötü emellerine ulaşırdı. Şimdi ise Nuri Alço, bir aile kurmak için yola çıkınca elbette hafızalardaki film karelerine ters düşünce haber değeri ortaya çıktı.

Peki Nuri Alço Kimdir? Nuri Alço aslen nereli ve kaç yaşında?

Yaklaşık on yıl gibi bir süredir kendisinden 33 yaş küçük olan Burcu Sezginoğlu ile aşk yaşayan Nuri Alço, sonunda evlenmeye karar verdi. Burcu Sezginoğlu ile yaşadığı aşkı nikah masasında taçlandırmaya karar veren usta oyuncu, genç sevgilisine romantik bir evlenme teklifinde bulundu.

Sahnede evlenme teklifi

Bir restoranda sahneye çıkarak romantik bir konuşma yapmaya başlayan Nuri Alço, sevgilisi Burcu Sezginoğlu’na dönerek “Hayat bir maratondur. Yolculukla başlar ve mezarda biter. Burcu’ya sormak isterim. Benimle bir hayat yolculuğuna var mısın?” dedi ve evlenme teklifi etti.

“EVET”

Burcu Sezginoğlu, sevgilisi Nuri Alço’dan gelen evlenme teklifi karşısında şoke olsa da kısa sürede üzerindeki şaşkınlığı attı ve yıllardır bu anı beklediğini ifade ederek hemen “evet” dedi.Evlenme kararı alan çifte, aralarındaki yaş farkından dolayı sosyal medyada eleştiri yağsa da, hiçbirini önemsemediler.

“Sen benim gökyüzümsün”

Burcu Sezginoğlu, Nuri Alço’nun evlenme teklifinin ardından sosyal medya hesabından romantik bir paylaşım yaparak duygularını ifade etti. Sezginoğlu, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: Kabul ediyorum, hayatımın en şaşkın ‘Evet’iydi.. Sen beni, baharı sever gibi sevdin. Çölün ortasında bulduğun çiçek gibi. Zarar gelmesin diye cam fanusa koyup, deli gibi sahiplenerek sevdin. Benim için hiç sevmediğin yağmurları bile sevdin. Dağınık saçlarımı, dudağımdaki uçuğu, saatlerce güldüğün sakarlıklarımı.

Önce dostum; sonra sevdam. Sen benim gökyüzüm. En güzel doğum günü hediyem oldun. 10 sene boyunca tüm inadıma rağmen benden vazgeçmediğin için teşekkür ederim sevgilim. Hayat yolculuğumuz daim olsun…

 

“NURİ ALÇO’NUN ASIL SEVGİLİSİ BENİM”

Yağmur isimli birisi Nuri Alço hakkında açıklamalar yaptı.

“Nuri Alço’nun asıl sevgilisi benim” diyen kişi Burcu Sezginoğlu için de “Bu kadın Nuri’nin tipi bile olamaz, Nuri bir kere benim gibi sarışınlardan hoşlanır. Ama kadın, benim Nuri’yle resimlerimi görünce bana özelden saldırmaya başladı. 10 yıldır sevgili olmadıklarını sadece tanış olduklarını da yazdı. Nuri Alço’nun büyük aşkı, gerçek sevgilisi benim” dedi.

“NURİ BENİM PEŞİMDE KOŞTU”

Açıklamalarıyla gündemi sallayacak olan Yağmur Hanım, “Nuri 2 yıl pesimde koştu, 2 yıl setleri bastı, 2 yıl boyunca herkese sevgilim diye tanıttı beni. İlk günler, TV’deki filmleri yüzünden hep korktum ondan, verdiği hiç bir içeceği içmezdim. Ama o ilk yudumu içer, ‘bak bana bir şey olmadı iç’ diye verirdi. Onun sert ve kadına şiddet uygulayan bir avcı olduğunu sanırdım ama içinde yumuşacık bir adam yattığını gördüm. Nuri aslında yufka yüreklidir. Ben Nuri’den kaçtıkça o hep centilmenliğiyle karşıma çıktı” ifadelerini kullandı.

“NURİ ALÇO BU KADINLA EVLENMEZ”

“Nuri yalnızlığı ile evlenmiş bir insan, bu kadınla asla evlenmeyecek. Ben Nuri Alço üzerinden prim yapmak istemediğim için şimdiye kadar hiç konuşmadım. Ama bu kadın Nuri’nin üzerinden prim yapıyor tanınmak için Nuri’yi kullanıyor, ‘belki bir iki filmde yer alırım‘ düşüncesiyle böyle yaptığına eminim… Nuri de az değil, kesin bu bayana bir takım vaatlerde bulunmuştur. Nuri’nin de çıkarı olmasa bu kadınla asla gündeme gelmez. Bakın görün, birbirlerini karşılıklı kullandıktan sonra ayrılacaklar” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir