Mustafa Sandal ile Razi Aliyeva

Mustafa Sandal ile Razi Aliyeva

Son zamanlarda çapkınlıkları ile gündeme gelen Mustafa Sandal, 2018 Azerbaycan Güzellik Kraliçesi Razi Aliyeva ile beraber bir partide görüntülendi.

14 yılın ardından bekar hayatı yaşamaya başlayan Mustafa Sandal, yeni bir aşk iddiasıyla gündemde. Bir partide Azerbaycan güzeli Razi Aliyeva ve kadın arkadaşları ile eğlenen Mustafa Sandal‘ın yeni bir aşka yelken açıp açmadığı merak konusu…

Razi Aliyeva, partiden görüntüleri sosyal medya hesabında paylaşırken magazin gündemini takip edip görüntüleri izleyenler, Razi Aliyeva kimdir, kaç yaşındadır sorularına yanıt arıyor.

“BEKAR ADAMIM”

Geçtiğimiz hafta, “Ben bekar adamım, evde mi oturacağım? 14 yıl evli kaldım, sadece evime odaklandım. Şimdi tabii ki gezip dolaşacağım” diyen Mustafa Sandal sözünde durdu. Mustafa Sandal, Azerbaycan Güzellik Kraliçesi’yle samimi bir şekilde görüntülendi.

 

Mustafa Sandal geçtiğimiz haftalarda eski sevgilisi Tuba Ünsal ile birlikte eğlenirken görüntülenmişti; yeni bir aşk mı doğuyor derken bu sefer başka bir partide görüntülendi.

 

Tuba Ünsal – Mustafa Sandal Haberi <<

 

RAZİ ALİYEVA KİMDİR?

Arkadaşları ile birlikte Aya Benzer şarkısını söylerken çekilen bir videoyu Instagram‘da paylaşan Razi Aliyeva, paylaştığı bu görüntülerin ardından son dakika gelişmesi olarak magazin gündemine oturdu. Görüntülerde Mustafa Sandal’ın da olması, ikilinin arasında bir aşk olduğu iddialarını ortaya çıkardı.

Razi Aliyeva, 2018 yılında düzenlenen Azerbaycan güzellik yarışmasında birinci seçilmişti. Instagram hesabında 300 bin takipçisi bulunan Aliyeva, Azerbaycan televizyonunda sunuculuk yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir