Mucize Doktor Fermanın Sırrı

Mucize Doktor Fermanın Sırrı ?

 

Mucize Doktor Fermanın Sırrı Ne?

Mucize Doktor’da Ferman Ali’nin abisi mi ? Mucize Doktor Ferman doktor’un sorunu nedir ? Bu yazımızda sizinle paylaşacağız…

Mucize Doktor Ali’ye hayatı zindan eden Doktor Ferman’ın sırrı ortaya çıktı!

 

Yayın hayatına başlar başlamaz reytingleri alt üst eden Mucize Doktor, 10 Ekim’de yayınlanan yeni bölümüyle de izleyicileri ekrana kilitledi.

Yeni başlamasına rağmen fenomen haline gelen Mucize Doktor’un yeni bölümünde yaşanacaklar şimdiden seyircide büyük merak uyandırdı.

Mucize Doktor’un 10 Ekim 2019 perşembe yayınlanan bölümünde de heyecan devam ediyor. Bu bölümde dikkat çeken gelişmeler olacak.

Doktor Ferman, hastanede başarılı bir baş hekimdir. Sert kuralları vardır ve kurallara uyulmasını ister. En sevmediği konu ise hastalara boştan yere ümit verilmesidir. Bu yüzden Ali ile çok ters düşmektedir. Nazlı’ya karşı sert olsa da onun iyiliğinden başka bir şey düşünmez. Özünde iyi biridir. Ancak bir sırrı vardır.

Mucize Doktor Fermanın Sırrı

Ferman’ın sırrına gelirsek; Ferman’ın Ali gibi otizmli bir kardeşi vardır. Dizinin orijinalinde Ferman kardeşinin gelişiminden dolayı onun tek başına okula gidebileceğini düşünür. Anne ve babasından izin alarak kardeşini tek başına okula gönderir.

Ferman’ın kardeşi okula giderken karşıdan karşıya geçme esnasında kalabalıktan ürker. Bu nedenle yeşil yanmasına rağmen karşıya geçemez. Geçmek istediğinde ise kendisine kırmızı yandığı için bir araç çarpar ve ölür. Ferman bu nedenle Ali’yi kardeşi gibi görmekte ve onun stresli ve zor zamanlarda sıkıntıya düşeceği ve doktorluk yapamayacağına inanmaktadır.

Ancak bizim versiyonda Ferman’ın kardeşinin yaşadığını görüyoruz. Muhtemelen bir hastanede tedavi altında. Ferman kardeşine izin verdiği için kendisini sorumlu tutmakta ve bir daha böyle bir hata yapmamayı istemektedir. Ali’ye de bu yüzden sürekli kızmaktadır.

Ferman ile Ali’nin kardeş olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ferman Ali’yi kardeşi yerine koyuyor.

Sizce Ferman’ın Ali’ye bu şekilde davranması doğru mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir