Modacı Gülnur Güneş kimdir? Yiğit Doğan Çelik

Gülnur Güneş kimdir? Yiğit Doğan Çelik ile evlilik yolunda…

Gülnur Güneş kimdir? sorusu arama motorunda yoğun olarak araştırılıyor.

19 Ekim’de Yiğit Doğan Çelik ile evlenecek olan tasarımcı Gülnur Güneş, dillere destan bir kına gecesi yaptı. Geceye ünlüler akın etti.

Kınadan sonra düzenlenen after party’de ise Murat Dalkılıç sahneye çıktı. Partide davetliler arasında bulunan Burcu Güneş de sahneye çıkıp şarkılar söyledi.

GÜLNUR GÜNEŞ KİMDİR?

Ankara’da doğan Gülnur Güneş, İstanbul Bilgi Üniversitesi Avrupa Birliği ve Uluslararası İlişkiler okurken, modaya olan ilgisini profesyonel bir alana taşımaya karar vererir. Aynı anda İstanbul Moda Akademisi’ne başlar. Her iki taraftaki eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra, moda dünyasına kararlı bir giriş yapan Gülnur Güneş, Nişantaşı’nda ki şık butiğinde tasarımlarını moda severlerle buluşturuyor.

Son Dakika ! Gülnur Güneş Yiğit Doğan Çelik Evlendi! Haberi oku <<<

Son Dakika ! Gülnur Güneş Yiğit Doğan Çelik Evlendi! Haberi oku <<<

 

 

Gülnur Güneş’in kardeşi Kadir Güneş Aleyna Tilki aşkı <<

 

Gülnur Güneş: Tarkan’la düğününde tanıştık

Tarkan’ın Harbiye Açıkhava Konserleri’ndeki kostümlerinde imzası olan Gülnur Güneş, Tarkan ile tanışmasını “Almanya’daki düğün töreni vesilesiyle tanıştım. Düğününe davetliydim, düğün esnasında çalışmalarımı beğendiğini söyledi. Çok değerli anlardı bunlar. Daha sonra Almanya’da bir yemekte bir araya geldik ve çalışmamız o buluşmada şekillendi.” dedi.

Zehra Çilingiroğlu Göz Kamaştırdı.

Moda markası Gigiis’in kurucusu Gülnur Güneş, genç işadamı Yiğit Doğan Çelik ile 19 Ekim’de evleniyor.Düğün öncesi ünlü tasarımcı, Four Seasons Hotel’de 19’uncu yüzyıl Paris konseptli bir kına gecesi düzenledi.

Gülnur Güneş‘i bu özel gününde yakın arkadaşı Zehra Çilingiroğlu da yalnız bırakmadı.Kıyafeti ve makyajıyla göz dolduran Çilingiroğlu gecenin en dikkat çeken isimlerindendi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir