Miss Turkey 2019 Kazananları

Miss Turkey 2019 yarışmasını kim kazandı?

 

2019 Türkiye Güzellik Yarışması (Miss Turkey 2019) birincisi Simay Rasimoğlu olurken ikinci ve üçüncü isimler aşağıdadır.

 

Miss Turkey 2019 birincisi Simay Rasimoğlu, yarışmaya katılmasını, “Bir mimarlık firmasında çalışıyordum. İş arkadaşlarım ‘Katılman gerekiyor’ diyerek beni yönlendirdi. Ben de deneyimlemek istedim” şeklinde anlattı.

Simay Rasimoğlu, “İlk başta yarışmayı katılmayı risk olarak gördüm, çünkü hali hazırda çalışıyordum. Sonuç bir bilinmezdi benim için. Ama denediğim ve risk aldığım için çok mutluyum. İş arkadaşlarım, çevremdekiler olmasa belki katılım formunu bile doldurmazdım” dedi.

 

Simay Rasimoğlu Kimdir?

Miss Turkey’de 1 numarada yer aldı. 22 yaşında olan Simay Rasimoğlu’nun boyu 1.88. Uludağ Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Mimari Restorasyon bölümü mezunu.

 

MİSS TURKEY 2019 TÜRKİYE İKİNCİSİ KİM OLDU?

Miss Turkey ikincisi ise, 2 Numara Büşra Turanboy, ülkemizi Miss Universe‘de temsil edecek.

 

MİSS TURKEY 2019 TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ KİM OLDU?

Miss Turkey üçüncüsü ise 19 numara Büşra Turanboy oldu.

 

Hadi ipucu: Miss Turkey 2019 yarışmasını kim kazanmıştı?

 

Hadi’nin 10 Ekim tarihli ipucu Miss Turkey 2019’dan geldi.

Instagram hesabından paylaşılan ipucu sorusu şu şekilde: ‘Geçtiğimiz hafta düzenlenen Miss Turkey 2019 yarışmasını kim kazanmıştır? Ülkemizi İngiltere’de düzenlenecek olan Miss World 2019’da temsil edecektir.’ İşte, Hadi’ye konu olan Miss Turkey 2019 yarışmasının kazananı…

Cevap: Miss Turkey 2019 yarışmasını 22 yaşındaki Simay Rasimoğlu kazandı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir