Merve Özbey ile Kenan Koçak evleniyor!

Merve Özbey ile Kenan Koçak evleniyor!

Şarkıcı Merve Özbey, yaklaşık bir yıldır aşk yaşadığı Kenan Koçak ile evleniyor.

Ünlü şarkıcı Merve Özbey, İnstagram hesabından bir yıldır aşk yaşadığı Kenan Koçak ile evleneceğini açıkladı. Özbey, ”Ahaliiiii biz evleniyoruz….” diye takipçileriyle paylaşan Merve Özbey, paylaşımına şu sözleri not düştü;

“Ne diyeyim ki… Ben senden razı sen benden… Ailelerimiz desen hepsine binlerce şükür… Canan Tan’ın bir kitabı var ‘Yüreğim Seni Çok Sevdi’ diye… Hakikaten seni çok seviyorum sevgilim! Hem de çok…. Ahaliiiii biz evleniyoruz”

Düğün Tarihi Belli Oldu!

Önceki gün Nişantaşı City’s çıkışı objektiflere takılan Merve Özbey, düğün tarihini açıkladı. Düğünle ilgili sorulara Özbey,”Çok zormuş düğün işleri. Düğüne daha üç ay var. 19 Ocak 2020‘de evleniyoruz nasipse. Allah bu yolda olanlarda sabır versin. Gelinlik hazır sayılır. Hazırlıklar zor ama çok da keyifli bir telaş” dedi.

Kenan Koçak kimdir?

Ünlü isimin açıklama yapması bekleniyor. Evlilik tarihinin ardınan Kenan Koçak araştırılmaya başlandı.Uzun süredir ünlü popçu Merve Özbey ile aşk yaşayan Kenan Koçak’ın konser sırasında evlenme teklifi ettiği haberi sosyal medyada popüler aranmalara girdi.

Türkçe Bilmiyor

Kenan Koçak’ın utangaç olduğu için basın önüne çıkmadığı anlaşıldı. Konserde Merve Özbey’in yanına gelen Kenan Koçak’ın ağzını bıçak açmadı. Özbey, habercilerin sorularına, “Türkçe bilmiyor” diyerek karşılık verdi.

Merve Özbey kimdir Kaç yaşında?

18 Temmuz 1988’de İstanbul’da doğan Merve Özbey, Erdem Kınay ile iş birliğine gittiği “Duman” ve “Helal Ettim” şarkılarıyla Türkiye’de ün kazandı. Aslen Erzurumludur. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Sanat Müziği eğitimi aldı. Özbey’i ilk keşfeden ise Ebru Gündeş oldu. Şarkıcı Utku’nun sahne aldığı bir kulüpte vokal yapan Özbey’i dinleyen Gündeş birkaç şarkı daha söylemesini rica ettikten sonra “Vokalim olmak ister misin?” diye sordu. Teklifi kabul eden Özbey ardından da Demet Akalın, Bengü, Özcan Deniz, Ferman Toprak, Utku ve Yaşar İpek gibi isimlere vokallik yaptı.

Demet Akalın’ın albüm lansmanında solo performans sergilerken Erdem Kınay’la tanıştı. Kınay, proje albüm yapacağını söyledi ve Özbey’e demo kaydı yaptı. 2012 yılında Kınay’ın çıkardığı Proje albümünde “Duman” şarkısına eşlik etti. Şarkı büyük kitlelere ulaşarak, Özbey’in ilk kez duyulmasını sağladı. 2013 yılında Kınay’ın ikinci albümü olan Proje 2’de “Helal Ettim” şarkısını seslendirdi. Kınay ile yaptığı şarkılar ses getirince solo albüm yapmaya karar verildi.

Temmuz 2015 yılında Özbey’in ilk albümü Yaş Hikayesi piyasaya sürüldü. Albümün çıkış şarkısı da sözleri Deniz Erten, müziği Erdem Kınay’a ait olan “Yaş Hikayesi” oldu. Şarkı Türkiye resmî listesi’nde iki numaraya kadar yükselmeyi başardı. Albümün ikinci video klibi ise “Topsuz Tüfeksiz” şarkısına çekildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir