Jwan Yosef ile evli olan Ricky Martin

Jwan Yosef ile evli olan Ricky Martin

Jwan Yosef ile evli olan Ricky Martin taşıyıcı anneden dördüncü çocuğunu bekliyorlardı; bebekleri dünyaya geldi.

 

 

Eşcinsel evlilik yapan yapan ve dünyada büyük bir yankı oluşturan Ricky Martin ve Jwan Yosef‘in dördüncüsü olan bir kız bebekleri oldu.

BEBEKLERİNİN ADI RENN

Suriye doğumlu İsveçli ressam Jwan Yosef ile evli olan Ricky Martin sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile “Oğlumuz Renn Martin-Yosef doğdu” diyerek, bebeğinin adını da açıkladı.

Ricky Martin’in Eşi

Türk hayranı olan ve Türkiye’ye gelen Ricky Martin geçtiğimiz yıllarda gay olduğunu açıklamaştı. Ricky Martin‘in eşi Jwan Yosef merak ediliyor.

Porto Rikolu 46 yaşındaki dünyaca ünlü şarkıcı Ricky Martin geçtiğimiz yıllarda Suriye uyruklu Arap Ressam Jwan Yosef ile yüzükleri takmıştı.

TÜRKİYE’YE GELMİŞTİ

Türkiye’ye 1998 yılında gelen Ricky Martin Show Tv programına katılmıştı. O dönem eşcinsel olduğunu kimseye söylemeyen Ricky Martin’in Hülya Avşar ile yakınlaşması damga vurmuştu. Hülya Avşar canlı yayında sırasında Ricky Martin’i taciz etmişti.

Jwan Yosef Kimdir ?

Jwan Yosef 1984 senesinde Suriye’de doğdu. Annesi ve babasının farklı din ve inançlardan olmasının, sanat kariyerini etkileyen, ona ilham veren en önemli şeylerden biri olduğunu söyleyen Yosef’in, resim çizmeye başlaması babasının ani bir karar ile İsveç’e gitmesine tekabül ediyormuş.

Küçük yaşlardan beri sanata ilgisi olan Yosef, ‘hep resim çizdiğimi hatırlıyorum’ diyor ‘sonrası biraz göçebe hayat’ diye ekliyor. Stockholm’da annesi ile yaşamaya devam eden Yosef, Pernby güzel sanatlar üniversitesini 2009 senesinde bitirdikten sonra Londra’ya taşınıyor.

Bir sene sonra ise Central Saint Martins kolejinde yüksek lisansını tamamlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir