Hanife Gürdal, sevgilisi Kemal Ayvaz

Hanife Gürdal, sevgilisi Kemal Ayvaz

Katıldığı evlilik programlarıyla bilinen gelin adayı Hanife Gürdal sevgilisi Kemal Ayvaz’a böyle sarıldı ;

Hanife Gürdal’ın Kemal Ayvaz‘a sarılırken attığı video olay yarattı; tepki çekti. Hanife Gürdal sarılma anları da “Şimdi hastanedeyiz çünkü kemikleri çatladı” notuyla takipçileriyle instagram üzerinden paylaştı.

Kendim İçin Yardım

İnstagramda bir kullanıcının ‘Ne ile geçiniyorsun?’ sorusuna “Ayda bir kendim için yardım topluyorum. Kızılay’dan falan kendime bağış istiyorum” diyerek tepki gösterdi.

Her paylaşımında tepki çekiyor: Başını açmasının ardından hakaret niteliğindeki yorumlara maruz kalan Hanife Gürdal, havuz pozları ve mini etekli pozlarıyla oldukça konuşulmuştu.

Sert eleştiriler yöneltilen Hanife, en son isyan etmiş ve bir takipçisine cevap olarak’ Yakında g.tümü açacağım‘ demişti.

Yayınlanması yasaklanan Esra Erol ve Zuhal Topal‘ın izdivaç programlarıyla ünlenen gelin adayı Hanife Gürdal, başını açtığını duyurmuştu.

 

 

Tesettürlü Kalamam

İzdivaç programıyla adını duyuran tesettürlü gelin adayı Hanife Gürdal, neden başını açtığını açıklayarak eleştirilere cevap verdi. Hanife, “İslamiyeti çok güzel temsil ettiğime inanıyorum. Ama daha fazla tesettürlü kalamadım.” dedi.

Kemal Ayvaz Kimdir ?

Kemal Ayvaz İzdivaç programıyla adını duyuran Hanife Gürdal’ın sevgilisidir. Kemal Ayvaz hakkında detaylı bilgi güncellenecektir. Takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir