Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz Ayrıldı

Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz Ayrıldı

Gülşah Saraçoğlu, olaylı ayrıldığı sevgilisi Gökhan Göz’ün evini altını üstüne getirdi.

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu ayrıldığı sevgilisi Gökhan Göz‘ün evini altına üstüne getirdi. Göz, sosyal medya hesabından evinin darma dağın olmuş halini paylaşarak sevgilisine, “Yazıklar oldu” notunu düştü.

Bülent Ersoy, Seda Sayan, Demet Akalın ve Deniz Seki başta olmak üzere çok sayıda ünlü ismi giydiren ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, iş insanı sevgilisi Gökhan Göz’den ayrıldı. Gülşah Saraçoğlu, eski sevgilisi Gökhan Göz ile birlikte yaşadıkları eve giderek evin altını üstüne getirdi.

“YAZIKLAR OLSUN”

Gökhan Göz, sosyal medya hesabından, evin videosunu paylaşarak “Bu yaptığını kendine yakıştırdıysan, bir de hastalığımda yanımda olmuşsun! Böyle mi atarak evi kırarak yazıklar olsun. İşte arkadaşlar her şey ekranda görüldüğü gibi değil bunu bilin istedim durum ortada. Allah’tan dilerim ki önce akıl sağlığına kavuşursun. Şikayetçi olmayacağım” notunu düştü.

“ÇOK MUTLUYUZ” DEMİŞTİ

Modacı Gülşah Saraçoğlu, geçtiğimiz yıl sevgilisi Gökhan Göz ile birlikte İstMarina AVM’deydi. Tike Ocakbaşı’nda yemek yiyen çift, restoran çıkışı “Mutluyuz, çok güzel giden bir ilişkimiz var” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir