Defne Samyeli Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya Bombası

Defne Samyeli Cem YılmazSerenay Sarıkaya Bombası

Defne Samyeli ve Cem Yılmaz Ayrılma Nedeni Serenay Sarıkaya Mı ?

Geçtiğimiz aylarda ayrılan Cem Yılmaz ile Defne Samyeli aşkını Serenay Sarıkaya mı bitirdi!

 

 

Defne Samyeli’nin Cem Yılmaz‘ın evini 1.5 ay önce terk ettiği iddialar için henüz bir yalanlama gelmezken, çiftin ayrılık sebebi olarak Serenay Sarıkaya gösterildi. Peki, Defne Samyeli ve Cem Yılmaz neden ayrıldı ?
2. Sayfa programında yer alan iddiaya göre ikilinin arasına Serenay Sarıkaya girdiği söyleniyor.

DEFNE, SERENAY SARIKAYA’YI KISKANDI

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programının haberine göre; Cem Yılmaz ile Defne Samyeli‘nin arasına Serenay Sarıkaya girdi. Yılmaz ile Sarıkaya’nın samimiyeti Defne Samyeli’yi kızdırdı. İkili bu sebeple ciddi bir tartışma yaşadı.

Kıskanılmaktan hiç hoşlanmayan Cem Yılmaz ise bu durumdan rahatsız oldu. Bunun üzerine de Defne Samyeli ayrılık kararı aldı.

“İade-i Ziyaret”

Serenay Sarıkaya, 19 Nisan’da Cem Yılmaz‘ın tek kişilik gösterisini izlemiş, çıkışta ‘iade-i ziyaret yapacak herhalde‘ demişti. Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya‘yı ise Defne Samyeli‘nin çok hoşlanmadığı Ozan Güven tanıştırdığı gelen bilgiler arasında…

Takibe Devam

İkili ayrılık iddiaları hakkında sessizliğini korurken, sosyal medya hesaplarından birbirini takip etmeyi sürdürüyor. Ayrıca birlikte oldukları fotoğrafları da sosyal medya hesaplarında duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir