Burcu Esmersoy Dünyayı Gezdirecek

BURCU ESMERSOY DÜNYAYI GEZDİRECEK!

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy,sizlere dünyayı gezdirecek seyahat programı ile ekranlara geri dönüyor. Burcu Esmersoy’un sunumuyla “Dünya Avucunuzda” programı, 9 Mart Cumartesi saat 12.15’te ilk bölümüyle FOX izleyicisiyle buluşacak.

Vodafone Red’in katkılarıyla yayınlanacak seyahat programında sıradanlaşmış ve popüler yurt dışı gezi rotaları yerine, dünyanın çok özel ve saklı yerleri ele alınacak. Programda yıl boyunca National Geographic Traveler Dergisi’nin desteğiyle belirlenen ilgi çekici seyahat rotalarının gizli kalmış noktalarına doğru keşfe çıkılacak ve bu rotalarda yaşayan insanların yerel deneyimleri ve yaşamları izleyiciyle paylaşılacak.

İzleyicilerin bu bölgelere özel lezzetlerin nerelerde tadılabileceğini öğreneceği, şehirlere dair tarihsel ve kültürel bilgiler edinebileceği programda, buralara tatile gelmek isteyenlerin tatilini daha keyifli hale getirebilecek çok özel tüyolar verilecek.

BURCU ESMERSOY DÜNYAYI GEZDİRECEK!

Instagram fenomeni Sezgin Yılmaz’ın ve National Geographic Traveler Dergisi editörlerinin Burcu Esmersoy‘a eşlik edeceği programda 6 farklı ülke ziyaret edilecek. Bu rotaları seyahatseverler FOX ile Vodafone Red sosyal medya hesaplarından takip edebilecek, eş zamanlı olarak da National Geographic hesaplarından hem ekibin, hem de dünyanın masalsı güzellikte daha fazla rotasına erişebilecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir