Bergüzar Korel’in ablası Zeynep Korel

Bergüzar Korel’in ablası Zeynep Korel Temizlik Yaparak geçimini sağlıyor.

 

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel’in kız kardeşi Zeynep Korel gündeme bomba gibi düştü. Yurt dışında yaşayan ve yönetici olan Zeynep Korel, oturduğu sitede günlüğü 400 TL olan evlere temizliğe gidiyor, 70 TL’ye köpek gezdiriyor.

 

Magazin gündemine bomba gibi düşen bu durum herkeste şok etkisi yarattı. Anne ve babasının da oyuncu olması sebebi ile gündemden düşmeyen Korel ailesinden Zeynep Korel yeni hayatı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar…

Zeynep Korel, 1971 yılında dünyaya geldi. Tanju Korel ve Hülya Darcan’ın büyük kızı olan Zeynep Korel aynı zamanda Bergüzar Korel’in de ablasıdır.

Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan 45 yaşındaki Korel, 2005 yılında babası Tanju Korel’i kaybetmişti.

Zeynep Korel, Amerika’da temizlikçilik yapıyor, para karşılığı köpek gezdiriyor. 2. Sayfa programına yeni yaşantısı hakkında açıklamada bulunan Zeynep Korel annesi ve kız kardeşine de önemli göndermelerde bulundu.

Zeynep Korel 2. Sayfa’ya yeni hayatıyla ilgili “Amerika’da evlere temizliğe gidiyorum. Şuanda gündelikçilik yapıyorum. Bunun daha aşağısı yok. ‘Ailenin imkanları olmasına rağmen sen nasıl bunu yapıyorsun?’ diyenler çok. hiçbir şey ayıp değil. Çalışmak hiç ayıp değil” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir