Beren Saat ve Kenan Doğulu Çifti Boşanıyor mu?

‘Beren Saat ile Kenan Doğulu boşanıyor’ iddiası

Başarılı oyuncu Beren Saat ve şarkıcı Kenan Doğulu, 2014 yılında ABD’nin Los Angeles şehrinde sade ve romantik bir düğünle evlenmişti. Malibu’da kumsalda gerçekleşen düğüne çiftin yakın arkadaşları katılmıştı. Evliliklerinde krizler yaşandığı ve evlilikleri hakkında bir süredir boşanma haberleri çıkan çiftin 28 Mart’ta boşanacakları iddia ediliyor.

KENAN DOĞULU EVLİLİĞİNİ KURTARMAYA ÇALIŞIYOR

Kenan Doğulu’nun 5 yıllık evliliğini kurtarma çabası içinde olduğu ancak bu çabanın sonuçsuz kaldığı da söylentiler arasındaydı. Kenan Doğulu’nun menajeri yaptığı açıklamada, “Her evlilikte yaşanan problemler vardır. Çözülemeyecek problemler, aşılamayacak sorunlar değil” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Boşanma haberlerinden sonra Beren Saat’ten paylaşım geldi. Ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından bir takipçisinin gönderdiği şu mesajı paylaştı:

‘Bunu zaten biliyorsun, ama zaman zaman hatırlatmak gönül alıcı olabilir. Seni seviyoruz, seni destekliyoruz ve her zaman seni burada bekliyor olacağız. Hayatta hiçbir şey sonsuza kadar sürmez. Mutluluk da acı da. Duygusal olarak dibe durduğunda bir sonraki adıma geçmek için gereken tek yol ayağa kalkmaktır. Bu geçecek, zaman her şeyin ilacı. Sana kocaman sarılıyoruz’

Beren Saat’in cevabı ise, ‘Sizi çok seviyorum çocuklar’ oldu.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir