Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger Dizisi – Hadi Magazin İpucu

Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger Dizisi – Hadi Magazin İpucu

Netflix Türkiye’nin ikinci orijinal dizisi Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger kadrosu ile çekimlerine başlandı! 28 Mart Hadi Magazin İpucu


Ülkemizdeki ilk orijinal içeriği olan Hakan: Muhafız yani The Protector dizisi ile büyük başarı yakalayan Netflix, yoluna hız kesmeden devam ediyor.

28 Mart Hadi İpucu Sorusu

Bugünkü ipucu muz merakla beklenen bir dizi ile ilgili 8 bölümden oluşan Gizem drama türündeki dizinin oyuncu kadrosunda Beren Saat Mehmet Günsür Metin akdülger gibi isimler bulunuyor 2019 yılında gösterime girecek bu dizinin adını kimler biliyor?

Güncel Hadi Haberleri , joker  ve ipuçları için takip edebilirsiniz: instagram/@hadigamelive.site

 

Hadi Magazin İpucu Cevabı: Atiye

Genç ve güzel ressam Atiye’nin sürükleyici ve mistik hikayesini konu alan dizinin, Şengül Boybaş tarafından kaleme alınan “Dünyanın Uyanışı” adlı kitaptan esinlenerek hazırlanmıştır.

Atiye konusu ne? Netflix dizisi Atiye’de kimler oynuyor?

Göbeklitepe’den Nemrut’a Atiye’nin hikayesi ve dizinin ne zaman yayınlanacağına dair ayrıntılar için okumaya devam ediniz.

Netflix’in merakla beklenen, başrolünde Beren Saat’in olduğu ikinci Türk orijinal dizisi Atiye’nin çekimleri başladı. Atiye dizisi 8 bölümden oluşacak ve her bölüm 40 dakika olacak. Gizem ve drama türündeki dizinin oyuncu kadrosunda Beren Saat’in yanında Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi gibi birbirinden usta isimler yer alıyor. Peki Atiye ne zaman yayınlanacak? Atiye’nin esin kaynağı olan ‘Dünyanın Uyanışı’ kitabının konusu ne?

Başrolünde Beren Saat’in olduğu Atiye dizisinin kadrosuna Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi de katıldı.

ATİYE NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Netflix‘in merakla beklenen, başrolünde Beren Saat‘in olduğu ikinci Türk orijinal dizisi Atiye’nin çekimleri başladı. Ranini TV’nin haberine göre, çekimlerine İstanbul’da başlanan ve başta Göbeklitepe olmak üzere Güneydoğu Anadolu’nun çeşitli şehirlerinde çekimlerine devam edilecek olan dizinin bu yıl gösterime girmesi planlanıyor.

2019 yılında gösterime girecek

Çekimlerine İstanbul’da başlanan ve başta Göbeklitepe olmak üzere Güneydoğu Anadolu’nun çeşitli şehirlerinde çekimlerine devam edilecek olan Atiye dizisinin bu yıl itibariyle gösterime girmesi planlanıyor.

ATİYE DİZİSİNİN KONUSU NE?

Atiye dizisinin konusu: Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul’da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye‘nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

GÖBEKLİTEPE VE NEMRUT’A YOLCULUK

Anadolu topraklarından geçerek İstanbul’dan Göbeklitepe ve Nemrut‘a uzanan bir hikaye anlatan dizide geçmişle gelecek, ruhsal olanla gerçek olan, keşifle dönüşüm iç içe geçiyor. erle ekranlara dönüş yapacak olan Beren ile çalışıyor olmaktan ötürü çok mutluyuz.”

“Yaşanan her şey birer doğum sancısıdır. Ölüm ise doğumun ta kendisidir. Karşımıza çıkan herkes, her şey, kendi mevcut gerçekliğimizde ölüp yeni bir gerçekliğe doğuşumuza hizmet eden birer ebeden ibaret.”

 

HADİ NEDİR?

Son zamanların en çok ilgi gören ve gerçek para dağıtan Hadi, canlı yayınlanan bir mobil bilgi yarışmasıdır.

Türkiye’nin önde gelen GSM operatörlerinden biri olan Turkcell’in geliştirdiği Hadi mobil uygulaması üzerinden  oynanan bu bilgi yarışmasını oynamak isteyen kişiler, Hadi uygulamasını cep telefonlarına indirerek oynayabilirler.

Cep telefonlarının işletim sistemi Android olan kullanıcılar Google Play Store’da, iOS olan kullanıcılar ise App Store’da “Hadi” diye aratmaları halinde uygulamayı bularak bu heyecana dahil olabilir.

Binlerce insanın para kazanmak için Hadi uygulamasından oynadığı bu bilgi yarışması hafta içi her gün 12.30 ve 20.30’da hafta sonu ise sadece 20.30’da yayınlanıyor.

HADİ İPUCU SORUSU NEDİR?

Yarışmalardan önce Hadi yetkilileri, yarışmacılarına jest yaparak yarışmada sorulacak olan bir sorunun ipucunu veriyor. Hadi yarışmacıları da bu ipucu sorusunu ve cevabını merak ediyor.

Hadi ipucu soruları, yarışmacılara 12 soruluk yarışmada çok kritik anlarda büyük avantaj sağlayarak binlerce rakibinin önüne geçmesine ve yarışmacıların büyük ödüle bir adım daha yaklaşmasına yardımcı oluyor.

HADİ JOKER KODU NEDİR?

Hadi yarışmacıları hadi ipucu ile birlikte hadi joker kodu‘na da ihtiyaç duyuyor. Peki bu Hadi joker kodu nedir? İşte cevap!

Hadi joker kodu; Mobil bilgi yarışması Hadi’nin, yarışmalardan önce, her gün yarışmacılara dağıttığı ve hadicilere yarışma esnasında büyük avantaj sağlayan bir hediyedir.

Hadi yarışmacıları, yarışma esnasında bir soruya yanlış cevap verdiklerinde, sahip oldukları joker hakkını kullanarak, yarışmadan elenmeden bir sonraki soruya geçmeye hak kazanıyor.

Bir yarışmacı kaç joker hakkına sahip olursa olsun, her yarışmada sadece “bir tane joker” kullanma hakkı bulunuyor. Bununla birlikte; Hadi joker kodu final sorularında kullanılamıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir